Teknik İlerleme

Nabox resmi olarak mobil cüzdanlarının yeni bir versiyonunu yayınladı. Bu sürüm, kullanıcıya sezgisel bir mobil deneyim sağlayacak NULS topluluk yönetişim araçlarını (USDI ve POCM) entegre eder.

Androd için indirin

IOS için indir

2. Zincir Fabrikasının yeni bir sürümü geliştirilme aşamasındadır ve blockchain ürün ve hizmetlerinin pazar yerini destekleyecektir. Şu anda ürün geliştirmenin test aşamasındadır.

3. DEX önden arkaya uç hata ayıklaması yapıyor.

4. Ekip, düğüm cüzdan kodu üzerinde bir güvenlik kontrolü gerçekleştirdi ve analiz sırasında bulunan sorunları çözdü.

5. NULS Teknik Topluluğu (NTC) yapısı değiştirildi, böylece düğümler daha düzgün bir şekilde korunacak ve yönetilecek. Üyeler ayda bir kez değerlendirilecek ve ödüller iş çıktılarına göre verilecektir.

NULS Teknik Topluluğu Gelişimi (NTC / CCC)

Code Craft Council üyelerinin çalışma raporlarını görüntüleyin.

İş Dünyası ve Topluluk Gelişimi ve Etkinlikleri

  1. Nabox resmen cüzdanlarının yeni bir versiyonunu yayınladı. Bu sürüm, kullanıcıya sezgisel bir mobil deneyim sağlayacak NULS topluluk yönetişim araçlarını (USDI ve POCM) entegre eder.

Android için indir

IOS için indir

2. 7 Ocak 2020’de NULS bw.com’da listelendi

3. 8 Ocak 2020’de 1.451.645 NULS’un kalıcı olarak dondurulduğu açıklandı. Borsa adreslerinde dondurulmuş bazı tartışmalı NULS NULS çekirdek ekibi tarafından ödenecektir. Özel detayları burada bulabilirsiniz

4. 8 Ocak 2020’de Vibook, projeleri ve SCO’ları hakkındaki soruları cevaplamak için NULS Çin Telgraf grubunda çevrimiçi bir AMA yürüttü.

5. 8 Ocak 2020’de, NULS teknolojisine dayalı olarak geliştirilen USDI Ronance borsasında işlem görmüştür. USDI, sadece varlığı elinde tutan yatırımcılara verilen tasarruf oranı ile istikrarlı bir maddedir. USDI hakkında daha fazla bilgi edinin .

6. 11 Ocak 2020’de NULS Kurucu Ortak Reaper, Zincir Kulübünün Ulusal “Ark Projesi” nin 3. Yıl Kutlaması’na davet edildi ve yuvarlak masa tartışmasına katıldı.

7. 14 Ocak 2020’de Copyfun bir NULS ticaret yarışması düzenledi ve simüle edilmiş ve gerçek NULS ticareti başlattı.

8. NULS, dünya çapında bilinen bir borsa olan Bibox’ta listelendi. Para çekme ve para yatırma işlemleri 1/16 saat 11: 00’de (GMT + 8) ve işlemler 1/17 saat 16: 00’da (GMT + 8) gerçekleşti.

9. 15 Ocak 2020’de Dappbirds, NULS WeChat grubunda bir çevrimiçi paylaşım etkinliği düzenledi. Bu, Dappbirds’in NULS topluluğundaki teklifini tamamlamak, Dappbirds’ı NULS topluluğuna ve diğer birkaç DApp’i NULS ekosistemine tanıtmak için düzenlendi.

10. NULS ekibi, 20 Ocak 2020’ye kadar (Singapur) bir ana ağ cüzdan yükseltmesi V2.4.0’ı tamamlamayı planlıyor. Bu sürüm, şu anda var olan bazı hataları düzeltir. Bu yükseltmenin bir sonucu olarak, cüzdan yükseltmesi tamamlanıncaya kadar POCM platformu kullanılamayacaktır.

Küresel İlerleme

1. 6 Ocak 2020’de NULS, BW.com’da listelendi. Borsa tarafından yapılan resmi duyuruyu okuyun .

2. 7 Ocak 2020’de NULS , USDI’nin Ronance borsasında yer alacağına dair bir tweet gönderdi . USDI, sahiplerini sadece tutmak için bir tasarruf oranı vererek ödüllendiren bir sabit paradır.

3. 7 Ocak 2020’de NULS, 1.451.645 NULS’un kalıcı olarak dondurulduğunu açıkladı . Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz .

4. 8 Ocak 2020’de Pionex , tüm NULS ödüllerinin son etkinliklerinin kazananlarına dağıtıldığını tweetledi .

5. 10 Ocak 2020’de NULS , içeriği Vibook English AMA’dan yayınladı .

6. 10 Ocak 2020’de BittrexUS tweetledi, duyalım, 2020’de BittrexUS’ta listelenen paraları veya jetonları görmek ister misiniz? Yorum yapan tüm NULS topluluk üyelerine teşekkürler .

7. 10 Ocak 2020’de NULS , NULS topluluk yönetişim araçlarının, USDI ve POCM’nin Nabox mobil cüzdanında mevcut olduğunu tweetledi.

8. 14 Ocak 2020’de NULS , içeriği USDI AMA’dan yayınladı . USDI, token sahiplerine verilen tasarruf oranına sahip bir sabit paradır.

9. 14 Ocak 2020’de bir NULS topluluk üyesi Youtube’da NULS’a genel bir bakış sunan bir video yayınladı. Videoyu burada izleyebilirsiniz.

10. 15 Ocak 2020’de NULS Bibox’ta listelendi.

Topluluk Yönetişimi Güncellemeleri ve Gelişimi

1 Ocak 2020’de, NULS topluluğu 2020 yılının ilk çeyreğinde Büyükelçilerin işe alındığını duyurdu.

2. Ocak 2020’de Dappbirds, NULS topluluğundaki teklifi paylaşıyor .

3. Başlatılan yeni teklifler arasında içerik katkı teklifleri ve topluluk denetim teklifleri bulunmaktadır.

İçerik katkı teklifi

Topluluk denetim teklifi

4. Ocak 2020’de, NULS topluluğu, güvenlik tehlikesinden korunma tedbiri olarak borsalarda dondurulan NULS’un kilidini açmak için bir teklif başlattı. NULS Çekirdek Ekibi bu NULS’yi doğrudan ödeyecek ve bu nedenle teklife artık gerek duyulmayacak veya oylanmayacak.

NULS – Hiçbir Şey Blockchain’i Kolaylaştırmaz

Sosyal medyamıza katılın ve NULS’ı keşfedin!

Twitter Şimdi takip et
Facebook Şimdi takip et
Reddit Şimdi abone ol
Telegram Şimdi katıl

YouTube Şimdi abone olun

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here