4 Aralık 2019’da, NULS ana ağı V2.2.0’ı yayınlayacak. Bu versiyonda, yeni / değiştirilmiş fonksiyonlar aşağıdaki gibidir:

1. Mutabakat düğümleri arasında işlem yayıncılığını ve bağlantı stratejilerini geliştirmek ve ağ istikrarını güçlendirmek;

2. Bazı küçük hataları düzeltin ve ana ağın performansını iyileştirin.

Bu zorunlu bir yükseltmedir. Konsensüs düğümlerinin% 80’i en son sürüme yükseltilecek ve yeni protokole geçmeden önce 10.000 blok üretmeye devam edecektir.

Bu yükseltme protokol güncellemelerini içerdiğinden, ana ağın kararlılığını etkin bir şekilde iyileştirir. Ağ bağlantı kurallarındaki değişikliklerden dolayı gereksiz sarı kartların alınmasını önlemek için, lütfen tüm ana ağ düğümlerinin yükseltmesini en kısa sürede tamamlayın.

Güncelleme yöntemi: düğüm cüzdan paketinin en son sürümünü manuel olarak indirin;

Buraya tıklayın :https://github.com/nuls-io/nuls-v2/releases

Düğüm cüzdan yükseltme kılavuzu:

https://docs.nuls.io/zh/Guide/g_upgrade_node.html#windows

Güncelleme Önlemleri:

1. Varlığınızın güvenliği için, yükseltme işlemine başlamadan önce özel anahtarınızı yedeklediğinizden emin olun.

2. M-cüzdanın yeni sürümünü yeniden indirdikten sonra, lütfen cüzdanın eski sürümünü çalıştırmayı bırakın, eski cüzdanın veri klasörünü yeni cüzdana kopyalayın, ardından cüzdanın yeni sürümünü başlatın ve güncelleme işlemini tamamlayın. Lütfen aynı anda iki cüzdan kullanmayın.

Teşekkür ederim – – NULS Çekirdek Ekibi

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here