Bir yıl boyunca NULS ile birlikte çalıştınız, şimdi işbirliğimizin başka bir yılına giriyoruz. Piyasa önemli bir dezavantaja tanık olsa bile, her zaman NULS topluluğuna inandınız. 2020’nin ilk çeyreğinde NULS’a katkıda bulunanların seçimi resmen başladı.

Üç ayda bir topluluk katılımcısı seçimi, topluluk için geleneksel bir etkinliktir ve NULS’un kuruluşundan bu yana bir tekrarlama olmuştur.

Seçimin önemi, bunun geleceğimiz için sahip olacağı önemdedir. NULS’a katkıda bulunan her topluluk üyesine minnettarız. NULS’u desteklemek için topluluk üyeleri tarafından yapılan katkıları dört gözle bekliyoruz.

2020’nin ilk çeyreğinde, ister virüs ister piyasaya karşı bir ırk olsun, NULS topluluğu korkusuzdur. Geçtiğimiz çeyrekte NULS ekosistemi ve topluluğu büyüdü.

Bu NULS ekibi ve topluluğu ile ortak çabaların sonucudur. Üç ayda bir katkıda bulunanlar bir oylama süreci ile en fazla üç ayda bir katkıda bulunacaktır. Bu katkıda bulunanlar seçildikten sonra resmi olarak topluma duyurulur.

Seçim Kuralları ve Ödüller:

1. Tüm NULS topluluk üyeleri

(Çekirdek ekip üyeleri, NTC üyeleri ve büyükelçiler hariç);

2. Seçim çeyreğinde göreceli olarak olağanüstü katkı sağlayan üyeler. Bunlar: içerik (makale / video / resim), topluluk oluşturma (topluluk / forum /), etkinlikler (çevrimdışı katılım veya organizasyon / çevrimiçi katılım veya organizasyon), tanıtım (işbirliği / yayın), vb .;

3. Üç Aylık Katkı Ödülleri, üç ayda bir seçilir ve topluluk üyeleri tarafından kendi kendine seçilir veya önerilir ve topluluğa oy verilir;

4. İlgili tüm üyeler, 31 Mart 2020’ye kadar başvuru formlarını gönderin .

5. Bir öneriye göre kendi kendine seçilen, lütfen ilk çeyrekte en az 200 kelime;

6. Nihai oy üç ayda bir en fazla katkıda bulunan üyeler olarak değerlendirildi.

7. Adaylığın başlangıcından itibaren, topluluk ana planı önerir ve tartışır. Adaylık döneminden sonra oylama 31 Mart’tan sonra başlar.

Ödül

1.NULS topluluğunun üç ayda bir yaptığı katkı ödülü topluluk fonlarından kaynaklanmaktadır;

2.Oylanan seçkin seçmenlere 100 NULS ödülü verilecek;

Sosyal medyamıza katılın ve NULS’ı keşfedin!

Twitter Şimdi izleyin
Reddit Şimdi abone olun
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here