Kamu blockchains için CCID Blockchain Araştırma Enstitüsü’nün derecelendirme sisteminin skorundan sonra Nuls 2.0 Test ana ağını başlattı.

 

NULS topluluğu üyelerinin işbirliği ile, NULS 1.0 test ağının 2205062 blok yüksekliğinde paketleme işlemlerini durdurduğunu ve NULS 2.0 test ağının başlatıldığını size bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. NULS 1.0 testnet anlık görüntüsünün bakiyesi ve diğer adı NULS 2.0 testnetine içe aktarıldı. Kullanıcılar, NULS 2.0 cüzdanını (masaüstü cüzdanı, hafif cüzdanı) seçebilir ve NULS 2.0 testnetine başlamak için NULS 1.0 testnet özel anahtarını alabilir.

Dikkat:

Düğüm oluşturma, oluşturulan adresin özel anahtarının alınmasını gerektirdiğinden, NULS 1.0 konsensüs düğümlerini NULS 2.0 testnetine veya ana ağa doğrudan görüntüleyemeyiz.

Bu nedenle, test ağı NULS 2.0 ağına geçtikten sonra, NULS 1.0 konsensüs düğümlerinin yeniden oluşturulması ve yeniden alınması gerekir. İşverenlerin, NULS’larını, operatörler tarafından yeniden yaratıldıkları zaman seçilen düğümlere bağlamaları gerekecek.

NULS 2.0 testnet yükseltilip stabilite sağlandıktan sonra, 2.0 mainnet yükseltme işlemini resmen ilan edip başlatacağız. Lütfen resmi duyuruya dikkat edin.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here