• NULS fiyatı, haftalık bir zaman diliminde uzun bir konsolidasyon modelinden yükseliş eğilimi bekliyor.
  • Artan hacim aktivitesi, büyük bir birikimin devam ettiğini gösteriyor.
  • Zincir üzerindeki veriler, 0.70 $ ‘lık önemli bir direnç bariyerini ortaya koyuyor.

NULS fiyatı, trendinde önemli bir noktaya yaklaşıyor. NULS temmuz 2019’den bu yana durgun kaldığından, yukarı doğru basınçtaki bir artış, oldukça değişken bir hareketle başarılabilir.

NULS fiyatı, uzun konsolidasyon modelinden kopmak için hazırlandı

NULS, 2019’Un ortasından bu yana, yol boyunca azalan bir üçgen oluşturan bir düşüş trendi içindedir. Yeterince ilginç bir şekilde, son fiyat hareketleri satın alma hacminde büyük artışlar gösteriyor ve bu da bazı piyasa katılımcılarının son birkaç aydır yoğun bir şekilde biriktiğini ima ediyor.

Sonuç olarak, NULS fiyatı bir dizi düşük yükselişe geçerken ticaret hacminin artması nedeniyle yükseliş eğilimi gelişti.

NULS, çanak 0,70 $ ‘dan bozmayı başarırsa, yükseliş dalgası devreye girebilir. Bu durumda, model NULS fiyatının 2 $ ‘a yükselmesini görebilecek % 280’lik bir hedef öngörüyor.

 

NULS / USDT 1GÜNLÜK grafik

Ağa katılan yeni günlük adreslerin sayısı, yükseliş görünümüne güven katıyor.

2020 sonlarında itibaren birçok defi anlşaması yaptı. Ağ büyümesindeki ani artış, NULS fiyatına önemli ölçüde fayda sağlayabilecek, kullanıcı benimsemesinde sürekli bir artış olarak görülebilir.

Bu sahipler “Para Dışında” olduklarından, satın alma baskısını absorbe edebilir ve NULS’un yükselen ivmesini azaltabilirler. Bu nedenle, NULS 2 dolara yükselme şansına sahip olması için bu direnç seviyesini kesmesi gerekiyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here