Nuls.community forumumuz, NULS topluluğunun tüm üyelerinin iletişim ve etkileşimi için en önemli platformlardan biridir. Bununla birlikte, biraz tıknazdı ve herkes tarafından gönderilen değerli bilgileri açıkça düzenlemek için pek çok işlevi yoktu.

NULS NTC’nin yardımıyla, küresel NULS topluluğumuzun üyeleri için iletişim, bilgi paylaşımı ve sosyal etkileşimleri sizin için daha verimli ve keyifli hale getirmek amacıyla yeni bir forum oluşturmaya karar verdik.

Yeni forum (bbs.nuls.io) başarıyla konuşlandırıldı. Bilgi gruplamaları, alt bölümlerle içerik sınıflandırması, çok dilli yayıncılık, iletişim ve sosyal etkileşim gibi gelişmiş özellikler sunar. Orijinal forumdaki değerli ve zaman açısından duyarlı tüm içerik yeni foruma aktarıldı.

Orijinal forum (nuls.Community) artık güncellenmeyecek ve sürdürülmeyecek ve gelecekteki tüm bilgiler ve güncellemeler yeni bbs.nuls.io forumumuzda yapılacaktır.

Lütfen kayıt olun ve yeni bir hesap oluşturun, böylece NULS’un ekolojik gelişimine katkıda bulunmaya devam edebilirsiniz.

NULS’un büyümesini desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

NULS Topluluğu

15 Mayıs 2019

Bize katılın ve NULS’u keşfedin

NULS Twitter

NULS Reddit

NULS Telgrafı

NULS Facebook

NULS Steemit

NULS YouTube

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here