Teknik ilerleme

1. Topluluk yönetim araçlarının mobil versiyonunun geliştirilmesi ve bunu Nabox’un son güncellemesi ile entegre etmek.

2. QR tarama kodu işlem işlevselliğinin ilk tasarımını tamamladı ve geliştirme için zamanlandı. Kullanıcıların yalnızca PC veya diğer cihazlardaki özel anahtarı veya anahtar deposunu almadan işlemleri onaylamak için uygulamadaki QR kodunu taraması gerekir.

3. Alliance Zinciri’nin gelişimini desteklemek için ChainBox test planlamasını tamamladı.

4. POCM mobile geliştirildi ve Nabox güncellemesiyle entegre edilecek.

5. Zincir Fabrikası’nın bir sonraki sürümünün planlama ve ürün tasarımı tamamlandı ve Aralık ayında yinelemeli gelişim aşamasına girecek.

NULS Teknik Topluluk İlerlemesi (NTC ve CCC)

Çalışma raporunu kod zanaat konseyi üyelerinden görüntüleyin.

İş ve Toplum İlerleme ve Etkinlikler

1. 18 Kasım 2019’da NULS ve Chain Club (Blockchain Enstitüsü) NULS ile stratejik bir ortaklık kurdu. Chain Club, yüksek kaliteli topluluk kaynakları, marka uzmanlığı ve güçlü bir ortak ekosistemi sunar.

2. 19 Kasım 2019’da OKEx madencilik havuzu, ana ağ konsensüs düğümünün başlatılmasıyla resmen ilan edildi (düğüm adı: okexpool). OKEx madencilik havuzu, NULS ağının güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışmasına katkıda bulunacak ve sağlam ortak ekosistemimizi daha da geliştirecektir.

3. 21 Kasım 2019 tarihinde , NULS ve Beijing Chain Guard Technology Co., Ltd. stratejik bir ortaklık kurdu. Beijing Chain Guard, akıllı sözleşme kodu denetimleri de dahil olmak üzere NULS projeleri için güvenlik hizmetleri sağlayacak. Aynı zamanda, iki taraf da güvenli ve verimli bir kamu zinciri oluşturmak ve sürdürmek için düğümlerin güvenliği, ana ağ güvenliği ve ekosistem güvenliği konularında işbirliği yapacak.

4. 20 Kasım 2019’da Pen, NULS Ürün Müdürü, Dapp analitik platformu olan DAppBirds’in topluluk üyeleriyle bir araya geldi ve “Zincir Fabrikası – Tek tıklamayla Zincir Kurma Çağını Açma” dedi. Zincir Fabrikası, teknolojinin daha geniş çapta kullanılmasını teşvik eden teknik engeli en aza indirerek kullanıcıların kendi blok zincirlerini kolayca ve hızlı bir şekilde kurmalarını sağlar.

5. 29 Kasım 2019’da, üçüncü çeyrekte en çok topluluğa katkıda bulunanların oyları tamamlandı. Her biri 100 NULS ödülü alacak toplam 5 topluluk üyesi seçildi.

Lütfen seçim sonuçları ve teklif detayları için linklere bakınız.

6. 28 Kasım 2019’da Şükran Günü; “Önsöz yolundaki her ılık ışık ışını için teşekkürler.” NULS’a desteğin için teşekkürler!

Global İlerleme

1. 18 Kasım 2019’da NULS Twitter, NULS ve Chain Club (blok zincir enstitüsü) stratejik ortaklığının haberi yayınladı.

2. 20 Kasım 2019’da, David, Kathy ve Berzeck, Portland Eyaleti Üniversitesi’nin (ABD) Portland Üniversitesi’nde (PSU) Blockchain Programının öğretim üyelerine ve profesörlerine Zincir Fabrikası sunumunu ve interaktif gösterimini yaptı. NULS Zinciri Fabrikası, yeni kurulan blok zinciri müfredatlarının bir parçası olarak PSU Blockchain Computer Lab’da bir eğitim aracı olarak kullanılıyor.

3. 21 Kasım 2019’da ,NULS Medium, NULS ve Beijing Chain Guard Technology Co., Ltd’nin stratejik ortaklığı hakkında bir haber yayınladı.

4. 21 Kasım 2019’da, NULS TwitterNex’in fikir birliğine katılarak ve ekosistemimizin büyümesini desteklemeye yardımcı olan OKEx’in haberi yayınladı.

5. 28 Kasım 2019, Şükran Günü’nde NULS Twitter herkese Mutlu Şükran Günü’nü sundu.

Topluluk Yönetişimi Güncellemeleri ve Gelişimi

Topluluk Konseyi Seçimi

30 Kasım 2019’dan itibaren NULS topluluk meclis üyeleri kampanya ayrıntılarını açıkladı: Toplam 15 katılımcı var ve bunlardan ilk 11’i seçildi; 4 alternatif meclis üyesi ile 4 Teknik Konsey Üyesi, 3 Yönetim Konseyi Üyesi ve 4 Operasyon Konseyi Üyesi.

Oy Verilecek Teklifler

Block Chain Institute ulusal etkinliği için oylama

Portekiz Büyükelçisine oy vermek, topluluk ödülü için başvurdu.

Çin topluluğunun içerik katkısı için oy kullanma .

Faaliyet Kapsamındaki Teklifler

Büyükelçiler Kampanyası’nın önerisi

En Çok Katkıda Bulunanların Oy Verilmesi Önerisi

Topluluk Gözetimi önerisi

Batı İş Planı önerisi

NULS – Nothing Blockchain’i Kolaylaştırır

Sosyal medyaya katılın ve NULS’u keşfedin!

Twitter Şimdi takip et
Reddit Şimdi abone ol
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here