Teknoloji İlerleme

1. Topluluk Yönetim Aracı ana ağda yayınlandı. Araç, NULS topluluğu için etkin bir zincir içi yönetim aracı sağlar;

2. Zincir Fabrikası’nın geliştirme ve test çalışmaları tamamlanmıştır ve Zincir Fabrikası’nın Kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır;

3. DEX modülünün temel gelişimi tamamlanmıştır ve şu anda test etme ve optimizasyon aşamasındadır;

4. Teknik ekip, ışık cüzdanının varlık sayfasının yinelenmesini tamamladı ve ışık cüzdanını ana ağ ve test ağında güncelledi;

5. POCM platformunun kullanıcı merkezinin yinelemesi tamamlandı ve şu anda test aşamasındadır;

6. NRC-20 varlıklarının zincirler arası işlevselliği geliştirme aşamasına girmiştir ve NULS ana ağı bir sonraki protokol güncellemesinden sonra NRC-20 varlık zincirleri arası işlevselliği destekleyecektir.

NTC İlerlemesi (NULS Teknoloji Topluluğu)

CCC (Kod El Sanatları Konseyi) Çalışma Raporları

İş ve Topluluk Etkinlikleri

  1. 8 Temmuz 2019’da NULS, 10 dakikalık zincir kurma ürünü NULS ChainBox’ı piyasaya sürdü. NULS modül havuzunu zenginleştirmenin ve geliştiricileri NULS ChainBox kullanmaya teşvik ederken daha fazla uygulama senaryosu oluşturmanın bir yolu olarak, çekirdek ekip NULS 2.0 Zincir Oluşturma Hackathonunu başlattı. İlk NULS Online Hackathon’un tamamlanması aşağıdaki kazancı verdi:
  • HiBlock Teknoloji Topluluğu birincilik ödülü (4000 NULS) kazandı Wallywanggaoxiang Takımı ikinci bir ödül kazandı (3000 NULS)
  • Schorr Media, WISLab, Accu-Chain ve wlmrds0209, Katılım Ödülü’nü (700 NULS tanesi) kazandı. Tüm ödüller verildi. Kazananları tebrik ediyoruz!

2. NULS Vakfı, Singapur’daki en büyük borsa olan BitSG Borsasına stratejik bir yatırım yaptı. Her iki taraf da ikincil piyasaya likidite ve varlık sağlamak için birlikte çalışacaktır. NULS’ın büyüme beklentisinin yüksek olması ile birlikte, bu yatırımın sektördeki “en değerli” biri haline gelmesi bekleniyor.

3. NULS çekirdek ekibinin Teknoloji Direktörü Niels Wang, 17 Ekim 2019’da, LianKe topluluğu ile “Mikroservice Ekosisteminin Yeniden Yapılandırılması” konusunu tartışmak üzere çevrimiçi bir AMA’ya davet edildi. Niels Wang, NULS 2.0 mikro hizmetlerinin altında yatan mimarisini,
NULS 2.0 fikir birliği mekanizmasını ve LinaKe topluluğu içindeki geliştiriciler ve teknik uzmanlarla derinlemesine bir tartışma için ilgili diğer bilgileri tanıttı.

4. 18 Ekim 2019’da NULS’nin kurucu ortağı Reaper Ran, Cointime tarafından düzenlenen ve NULS tarafından ortaklaşa düzenlenen altın ses partisi BlockStorm · Chengdu İstasyonu’na katılmaya davet edildi.

5. 21 Ekim 2019 tarihinde, Jieyi Technology Co., Ltd. NULS ile daha ayrıntılı bir işbirliği yaptığını açıkladı. Çok yakında piyasaya sürülecek olan Jieyi alan uygulaması resmen NULL’ları blockchain tabanlı alan adı adres bağlama, alan adı satın alımları, yenilemeler vb. İçin destekleyecektir.

6. 23 Ekim 2019’da NULS Business VP Başkan Yardımcısı Liang Wei, ayı pazarında daha fazla kullanıcı edinmenin çeşitli yollarını görüşmek üzere Pekin’deki Singapur Bicex’in ilk çevrimdışı buluşmasına katılmak üzere davet edildi.

7. 24 Ekim 2019 akşamı NULS kurucu ortağı olan Reaper Ran, BW ticaret platformu tarafından BW topluluğu ile çevrimiçi bir etkinliğe davet edildi. AMA, BW Operasyon Sorumlusu Sunny tarafından ev sahipliği yaptı ve Reaper Ran, NULS staking ve SCO özelliklerini BW topluluğuyla paylaştı.

8. NULS Çin toplumu 28 Ekim 2019’da NULS’un Çin Topluluğunda ve ötesinde tanıtımını ve topluma katılımını arttırmak için “NULS Ordusu Programı” başlattı. Plana katılan NULS sahibi 10 milyon RMB bonusu paylaşma şansına sahip olacak. Lütfen daha fazla bilgi için NULS Ordusuna bakınız . Kullanıcılar, kayıt için 100 NULS’ı <NULSd6hggdvoqobfnks3fya8dmyjcpfjumvb> konumuna aktarmaya yönlendirilir.

9. 28 Ekim 2019’da NULS topluluğu, topluluk grupları ve Wechat Moments’ta katılım için 10 NULS ödülü kazanan en son etkinlik olan “Spark Plan” uygulamasını başlattı.

10. NULS, CCID tarafından Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yayınlanan 14. Kamu Zinciri Teknolojileri Endeksi’nde dördüncü sırada yer aldı. NULS, ardışık iki konu için küresel kamu zincirlerinde dördüncü, iç kamu zincirlerinde ikinciliği (Çin) sıraladı. Şu anda, NULS yeni bir teknoloji ve ürün atılımı yaptı ve çekirdek zincir yapım ürünü “Zincir Fabrikası” Kasım ayında başlatılması beklenen ortak hata ayıklama aşamasına girdi. “Zincir Fabrikası”, blok zincirin temelindeki teknik engelleri ortadan kaldırır ve kullanıcıların bir GUI aracılığıyla modülleri yapılandırmalarını ve zincirleri kolaylıkla oluşturmalarını sağlar.

11. 30 Ekim 2019’da NULS topluluğu, NIP10_NULS Topluluk Konseyi Şartını yayınladı. NULS topluluk özerkliğinin gelişmesiyle, NULS Topluluk Konseyi’nin rolü daha da önem kazanıyor. Her NULS token sahibinin Charter detaylarını okuması önerilir .

12. FTX Ticaret Platformu Dragon Index’i 29 Ekim’de (HKT) başlattı. FTX CEO’su, Sam Bankman-Fried, Tiwtter’da “Dragon Index” i açıkladı. Dragon Index, BTM, IOST, NEO, NULS , ONT, QTUM, TRX ve VET dahil olmak üzere Çin’in en popüler kamu zincir belirteçlerinin ağırlıklı ortalama fiyatıdır .

13. 31 Ekim’de SCO Labs topluluğu, Aleph.im’in kurucusu Moshe ile çevrimiçi bir AMA etkinliği düzenledi. AMA, Reaper Ran tarafından barındırıldı ve topluluk üyeleri için sorular ve cevaplar içeriyordu.

Aleph.im merkezi olmayan bir web uygulama ağıdır. Soruları yanıtlanmak üzere seçildiyse en fazla 5 topluluk üyesine 300 ALEPH tokeni verildi.

Yurtdışı Haberler

  1. NULS, CCID Public Chain Technology Index’te dördüncü sırada yer aldı. Yurtdışı topluluklar Çin düzenlemeleri hakkında coşkulu bir tartışma yaptı ve NULS konusunda iyimser kaldı. Sosyal medyada paylaşmak için bazı yeni içerikler oluşturuldu.

2. 20 Ekim’de, Twitter’ın BitcooinRacoon’u, “25.000 avronuz varsa, hangisine yatırım yapmak istersiniz: ONT, NEO, NULS?” Diye sormak için bir anket başlattı. NULS anketin açık galibi oldu.

3. 25 Ekim’de, CryptoNewsz, NULS ve Jieyi Teknolojisi arasında blok zinciri tabanlı alan adı hizmetleri oluşturmak için işbirliğini bildirdi .

4. Ekim ayının son haftasında; David, Kathy ve NULS’un diğer denizaşırı üyeleri San Francisco Blockchain Week’e katıldı ve birçok proje, iş ortağı, iş arkadaşı ve iş ortağı ile toplantılar yaptı.

Topluluk Yönetimi

1. NULS topluluğu, en son NIP10_Community Council Charter’ı yayınladı.

2. Koinmilyoner NULS Türkiye Büyükelçisi olmak için kampanya planını yayınladı .

3. NULS Topluluğunun 2019 3. Çeyrek Top Katkıda Bulunanlar Seçimi teklif ve oy verme aşamasına girecektir. En İyi Yarışmacılara Oy Verin .

4. NULS topluluğunun 2019’un 4. çeyreğinde Büyükelçilere katılması teklif ve oy kullanma aşamasına girdi .

NULS – Blockchain’i Kolaylaştırır

Sosyal medyaya katılın ve NULS’u keşfedin!

Twitter Şimdi takip et
Reddit Şimdi abone ol
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here