Teknik ilerleme

  1. NULS 2.0 Mainnet V2.1.0 sürümü , önceki sürümde bulunan sorunları düzeltirdi. Protokol yükseltme işlemi tamamlandı.

2. SCO zincir içi varlık ihracını desteklemek ve kullanıcı testi için bir test ağı ve ana ağ sağlamak amacıyla POCM Platformu tanıtıldı. TPU projesi başlatıldı.

3. Topluluk yönetişimi ürününün gelişimi devam eden ön uç ve arka uç koordinasyon ve hata ayıklama ile devam ediyor.

4. Topluluk kullanıcıları ve SCO projelerinden gelen geri bildirimlere dayanarak, POCM yineleme ve içerik planının bir sonraki sürümü, kullanıcı merkezli sayfaların düzenini ve etkileşimini optimize edecek şekilde hazırlandı.

5. Zincir Fabrikası’nın geliştirilmesi, ön uç ve arka uç koordinasyon ve hata ayıklama ile devam ediyor. Kullanıcılar, kullanıcı arabirimi aracılığıyla farklı işlevlere sahip blok zincirler oluşturacaktır.

CCC İlerlemesi

Lütfen burada Kod El Sanatları Konseyi’nin çalışma raporlarını kontrol edin .

İş ve Topluluk Etkinlikleri

1. OKEx, NULS 2.0 ana ağ yükseltmesini tamamladı ve 27 Eylül’de NULS için para çekme ve para yatırma işlemlerini başlattı.

2. 29 Eylül’de Binance, NULS 2.0 ana ağ yükseltmesini tamamladı ve NULS için para çekme ve para yatırma işlemlerini başlattı.

3. 16 Eylül’de blockchain kod kalite analiz sitesi coincodecap.com “Github Aktivitesine Dayalı En İyi Kripto Para Birimleri” ni yayınladı. NULS, komisyonlara, toplam başlangıçlara, toplam izleyicilere, aktif yazarlara ve toplam dillere göre ilk sırada yer aldı.

2. 17 Eylül’de, “NULS 2.0 Mainnet Lansmanı ve SCO Eco-Construction Online Etkinliği”, NULS ve SCO Lab tarafından yapıldı. Ürün Müdürü Luo Pen, çekirdek ürün ChainBox’ın “10 Dakika Zincir Oluşturma” kapasitesini vurguladı ve zincir içi varlık ihracını desteklemek için POCM platformunun başlatıldığını açıkladı. Hena, OWD, TPU ve diğer projeler çevrimiçi bir roadshow yaptı. Staking2, Nabox ve BitSG de dahil olmak üzere SCO Lab sponsorları, yüksek kaliteli projeleri güçlendirerek “çıkarılan binlerce simge ve yüzlerce zincir yarışan” bir SCO ekosistemi oluşturma niyetlerini açıkladı.

3. 17 Eylül’de, “NULS 2.0 Mainnet Lansmanı ve SCO Eco-Construction Online Etkinliği” sırasında Nova Club, SCO Laboratuvarı’na katılacaklarını ve NULS ana ağ düğümü ile fikir birliğine katılacağını açıkladı. Nova Club, NULS ekosisteminde yüksek kaliteli blok zinciri projelerini güçlendirmeyi hedeflemektedir.

4. 17 Eylül’de, NULS CEO’su Liesa Huang, Şangay’daki profesyonel blockchain medyası XCong.com tarafından düzenlenen “Public Chain Smart City” adlı yuvarlak masa değişim etkinliğine katılmaya davet edildi.

5. 18 Eylül’de, dağıtılmış cüzdan BitKeep, NULS 2.0 ana ağının yükseltilmesini tamamladı ve NULS para yatırma, çekme, depolama, transfer, makbuz, sorgu ve diğer hizmetleri etkinleştirdi. BitKeep, NULS staking’i, SCO zincirleri ve diğer ürünler için varlık ihracını da destekleyecektir.

7. 19 Eylül’de Whenhub’un kurucusu Nik Kalyani, NULS ekibini ziyaret etti ve NULS’ın ürün yöneticisi ve ortaklarıyla görüşmelerde bulundu. Hub, Liesa Huang’ın ev sahipliğinde WeChat kanalı “SCO Lab Genesis Grubu” ndaki topluluk için çevrimiçi bir AMA düzenledi. HUB soruları cevaplayıp projenin pazar planını, belirteç dağılımını ve SCO stratejisini ev sahibine ve topluma açıkladı.

8. 20 Eylül’de, OWD ekibi SCO Lab’ı , 48 saatlik bir kapalı gelişim yarışması olan Binance Game Oasis Hackathon’a katılmak üzere temsil etti ve en iyi sanat ödülünü kazandı. OWD oyuncu etkileşimi ve PK sağlayan sanal ve ücretsiz bir oyun dünyası inşa etmek için tasarlanmış bir blockchain oyun platformudur. Ayrıca, oyuncular ve çevrimdışı tüccarlar arasında sanal bağlantı veya gerçeklik kurarak oyuncuların en çok zevk aldıkları oyunlardan faydalanmalarını sağlar. Bir SCO Lab’ın tercih ettiği bir proje olarak, OWD, NULS’da, kullanıcıların NULS’ı işaretleyerek OWD dijital varlıklarını elde edebileceği bir SCO yürütecektir.

9. 25 Eylül’de, NULS 2.0 ana ağının başlatılmasından sonra, NULS ekibi, ana ağ belirteçleri için ERC-20 NULS belirteçlerini henüz değiştirmemiş kullanıcıların gereksiz mülk kaybını önlemek için tekrar ana ağ takas işlevini etkinleştirdi. Değişim, belirli talimatları takip ettikten sonra burada tamamlanabilir .

10. 19 Eylül’de bir NULS danışmanı ve blockchain uzmanı olan Ken Huang, ticaret ortakları ve SCO Lab tarafından başlatılan SCO’ların finansman formunu tanıtmak için “Blockchain Paylaşım Ekonomisi Sağlıyor ve P2P Ekonomisi için Yeni Bir Gelecek Yaratıyor” başlıklı bir makale yayınladı. . SCO’nun, dijital varlıkların yatırım senaryolarını etkinleştirmesini sağlayan sürdürülebilir ve iyi niyetli bir varlık düzenleme modu olduğuna inanıyor. Makaleyi buradan okuyun .

11. 26 Eylül’de, NULS 2.0 Çevrimiçi Hackathon başvuru aşamasını sonlandırdı ve değerlendirme aşamasına girdi. NULS çekirdek ekibinden ve teknik topluluktan oluşan inceleme ekibi, seçim sürecine rekabet kurallarına göre başlayacaktır. Hackathon, birçok ülkeden geliştiriciler ve ekipler tarafından desteklendi ve geliştiricilerin NULS 2.0 ve ChainBox’ı tanımalarını sağladı.

12. 26 Eylül’de, TPU (Token Promotion Union), Weibahat’ın Yibao’nun ev sahipliği yaptığı SCO LAB Yaratma Grubu’nda çevrimiçi bir AMA başlattı. TPU ekibi, proje bilgileri, ekip geliştirme, TPU varlık ihracı ve diğer SCO ile ilgili bilgileri çevrimiçi olarak tanıttı. AMA’nın sonuçlanmasından 20 dakika sonra SCO düğümüne yaklaşık 200.000 NULS yerleştirildi.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama Gelişimi

  1. 19 Eylül günü öğleden sonra saat 9.30’da, prömiyer Blockchain ve cryptocurrency topluluğu için yayınlanan haber kaynağı olan BlockTV, NULS ABD Bölge Direktörü David Wasson ile röportaj yaptı. Röportajda David, NULS 2.0’ın pazar konumlandırmasını ve temel ürünlerini blok zinciri endüstrisinin gelişme durumu ile birlikte sundu. Sunucu NULS’ı “blockchain teknolojisinin ön saflarında bir şirket” olarak övdü. Röportaj burada bulunabilir .

2. NULS Teknik Topluluğu üyesi NalexNULS, İngilizce ve Çince olarak ChainBox için tanıtım videosu hazırladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here