Yeni NULS Konseyi Resmen Kuruldu

Aralık ayının ikinci yarısı

Teknik İlerleme

  1. NULS teknik ekibi, ana ağ işlem doğrulama sorununu acilen onardı ve tüm uzlaşma düğümlerini yükseltmek için V2.3.0’ı yayınladı.
  2. Ekip, ana ağ kodunu çapraz gözden geçirdi ve hesap işlem imzası doğrulama mantığı üzerinde güvenlik incelemesi yaptı.
  3. Zincir Fabrikasının hem ön uç hem de arka uç gelişimi tamamlandı ve ortak hata ayıklama aşamasına geçti.
  4. DEX ön uç arayüz geliştirmesini tamamladı, arka uç geliştirmeyi tamamladı ve ortak hata ayıklamaya başladı.
  5. USDI mobil versiyonunun geliştirilmesi tamamlanmıştır ve şu anda test aşamasındadır.

NULS Teknik Topluluğu Gelişimi (NTC ve CCC)

Code Craft Council üyelerinin çalışma raporlarını görüntüleyin.

İş Dünyası ve Topluluk İlerlemesi

1. 17 Aralık 2019’da NULS, Baidu Süper Zincir Akademisi’nde bir sunuma katılmaya davet edildi ve tema, Yuzhong Bölgesinde düzenlenen “Sınır Ötesi Entegrasyonu Sağlayan Bilim ve Teknoloji – Blockchain Teknolojisinin ve Endüstriyel Entegrasyon ve Yeniliğin Uygulanması”, Chongqing Şehri.

2. 20 Aralık 2019 itibarıyla, NULS Topluluk Konseylerinin çevrimiçi seçimleri toplam 37.665.086 topluluk oyu almıştır. Oylama sonuçları artık istikrarlı olduğundan, yeni NULS Topluluk Konseyi resmi olarak kuruldu.

Topluluk Şartı’na göre, bu oylamada 3 Yönetim Direktörü, 4 Teknik Direktör ve 4 Operasyon Direktörü olmak üzere 11 konsey üyesi seçildi .

3. 22 Aralık 2019’da NULS ana ağı tehlikeye atıldı ve NULS takım hesabından 2 milyon NULS jetonu çalındı. Uzlaşmanın ayrıntılı bir şekilde araştırılmasından sonra, NULS işlem imzası doğrulama mantığında bir güvenlik açığı bulundu. Bilgisayar korsanları doğrulama bağlantısını atlamak için karmaşık bir şekilde inşa edilmiş bir işlem kullandı, düğüm işlemi onayladı ve NULS ekip hesabından 2 milyon NULS aktardı. Uzlaşmayı tespit ettikten sonra, NULS ekibi varlıkları dondurmak için derhal borsalara başvurdu, sorunu acilen çözdü ve güvenlik açığını düzeltti. Ekip daha sonra mainnet cüzdanının yeni bir versiyonunu yayınladı ve 878000 blok yüksekliğinde sert bir çatal yapmaya karar verdi. Yükseltme şimdi tamamlandı.

4. 27 Aralık 2019’da NULS, Çin’deki blockchain endüstrisi için ünlü bir medya şirketi olan JinSe Finance tarafından kapsamlı bir kamu ödülü kazandı. NULS, Çin’deki ilk 100 kurumsal blok zincirinden biri seçildi. Törene NULS İş Direktörü Will Liang katıldı ve ödülü NULS adına kabul etti.

5. 29 Aralık 2019’da NULS, Lian Quan ve Li Yizhou Pty Ltd’nin ev sahipliğinde 2020 Kripto Para Yatırımı Yeni Trendler ve Blockchain Endüstrisi Uygulama Çalıştayı’na davet edildi. ve onlar için NULS Nasıl Kullanılır ”.

6. 30 Aralık 2019’da medya çıkışı Beep, AEX marka direktörü Bay Meow’u NULS Teknik Direktörü ve Topluluk Meclisi Üyesi Niels ile konuşmaya davet etti. NULS’un son saldırılarına yanıt olarak, “2 Milyon NULS Hırsızlığı, Yanlış Olan Ne?” Temasıyla çevrimiçi bir AMA başlattı. AMA’ya katılan Niels, blockchain ağ güvenliği hakkındaki görüşlerini ifade etti.

Küresel İlerleme

  1. 17 Aralık 2019’da NULS , NULS Telegram kanalında bir Noel promosyonuna sponsor oldu 

2. 19 Aralık 2019’da, Batı medya yayını CryptoWise, NULS’un özellikle dahil edildiği “Şu Anda 9 En Kârlı Madeni Para Kanıtı (PoS)” yayımladı.

3. 19 Aralık 2019’da NULS teknik topluluğu üyesi Nalex, NULS Staking Tutorial’ı Youtube’da yayınladı .

4. 22 Aralık 2019’da NULS & Pionex, topluluk için Noel promosyonuna sponsor oldu.

5. 25 Aralık 2019’da NULS, tüm NULS ailesine Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar diledi!

27 Aralık 2019’da Pionex’ten Mario Liu ve NULS’tan David Wasson , Pionex ticaret platformunu görüşmek üzere NULS Telegram Kanalında bir AMA’ya ev sahipliği yaptı .

7. Pionex , 28 Aralık 2019 tarihinde, otomatik işlemlerini kullanmak isteyenler için 10.000 ABD Doları tutarında sigorta fonu tanıtımı başlattı.

30 Aralık 2019’da NULS , Ocak, Şubat ve Mart 2020 dönemi için NULS Büyükelçisi pozisyonlarına aday olmak isteyen adaylar için açık bir çağrı açıkladı .

Topluluk Yönetişimi Güncellemeleri ve Gelişimi

30. Deceber 2019’da,

NULS Afrika Büyükelçisi kampanya önerisini açıkladı .

NULS Türkiye Büyükelçisi de kampanya önerisini yayınladı .

Şu anda yürütülen teklifler:

NCG20191122NULS Çin topluluğu içerik katkı teklifi

Yüklenici Rolü – Topluluk Lideri – Topluluk Fonu Teklifi

Batı İş Planı Teklifi ve Bütçe

NULS – Hiçbir Şey Blockchain’i Kolaylaştırmaz

Sosyal medyamıza katılın ve NULS’ı keşfedin!

Twitter Şimdi izleyin
Reddit Şimdi abone olun
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here