Teknik İlerleme

1. Olası güvenlik sorunlarını gidermek için POCM yükseltildi. Yükseltme işlemi tamamlandı.

2. Zincir Fabrikası platformuyla ilişkili sorunlar düzeltildi .

3. Teknik topluluğun çalışmalarını Ocak ayında gözden geçirdi, çıktıya göre ödüller dağıttı ve çalışma planını Şubat ayında yaptı.

4. Nabox üzerinde geliştirme çalışmalarına devam etmek ve Nabox’un işlevlerini artırmak için plan yapmak, hesapları yedeklemek ve almak için bir kod taramak zorunda kalacaktır.

NULS Teknik Topluluğu Gelişimi (NTC / CCC)

Code Craft Council üyelerinin çalışma raporlarını görüntüleyin.

İş Dünyası ve Topluluk Gelişimi ve Etkinlikleri

  1. 3 Şubat 2020’de NULS Çin Topluluğu festivalden sonra resmen çalışmaya başladı.

2. 4 Şubat 2020’de, bir NULS projesi olan Token Network , Telegram’da değişim listelerini tanıtmak için bir hava damlası başlattı . Bir hava damlası ödülü kazanma şansı elde etmek için telgraf grubuna katılın!

3. 5 Şubat 2020’de Zincir Fabrikası ücretsiz bir blockchain oluşturma programı başlattı. Blockchain üreticilerinin hiçbir ücret ödemeden veya teknik sınırlama olmadan kolayca bir blockchain oluşturmasına izin verir. Tek gereklilik, kullanıcıların ilgili sübvansiyonu kolayca alabilecekleri zincir fabrikasının “zincir oluşturma sübvansiyonu için başvuru girişi” için bir başvuru sunmaktır (ekip, “gerekli modül” lerin ilgili maliyetlerini tamamen sübvanse edecektir).

4. 6 Şubat 2020’de Token Network, açık kaynak kodlu bir e-ticaret platformu oluşturmak için zincir fabrikasını kullanacağını duyurdu. Token Network, NULS Çin topluluğunda TNX hava damlası geri bildirimi de yapacak. Airdrop ödülünü almak için WeChat resmi hesabını (ID: nulsio) ekleyebilirsiniz.

5. 7 Şubat 2020’de Singapur’da tanınmış bir teknoloji kuruluşu olan veriTAG, özel blockchain izlenebilirlik sistemini NULS’a başarıyla geçirdi ve NULS için bir MainNet düğümü oldu. Bu, veriTAG’ın artık gerçek zamanlı olarak gerçekleşen tüm etkinlikleri izleyen tamamen şeffaf ve güvenilir bir sisteme sahip olduğu anlamına gelir. Ayrıca, veriTAG, NULS ana ağı için bir konsensüs düğümü haline gelmiştir ve NULS ekosistemine derinlemesine entegre edilmiştir. İlgili fikir birliği ödülleri, blockchain izlenebilirlik sisteminin bakımını ödemek için kullanılacaktır.

6. 7 Şubat 2020’de NULS ve Bitben bir çevrimiçi topluluk toplantısı düzenledi. NULS kurucu ortağı Reaper Ran “ Zincir Fabrikası – yapı taşı zinciri ücretsiz ” temasını paylaştı 

7. 7 Şubat 2020’de, SWFT Blockchain’in toplam ticareti NULS / USDT, NULS / BTC, NULS / ETH için destek ekledi ve mevcut üç ana borsaya NULS eklendi: Binance, Huobi ve OKEx. Buna ek olarak, SWFT, tek tıklamayla satın alma, NULS ile 200’den fazla para biriminin anında değiştirilmesi, NULS kırmızı paketleri gönderme, NULS ile ödeme gibi işlevleri destekledi.

8. 10 Şubat 2020’de dünyanın en büyük anında takas platformlarından biri olan SWFT, blockchain güvenlik hizmetlerine odaklanan bir şirket olan Pekin Lianan, dijital varlık yönetimi hizmet şirketi Bepal ve diğer yüksek kaliteli ortakların Blockchain üreticilerine, müşterilerine daha iyi hizmet sunacak daha fazla Chain Factory üçüncü taraf hizmetleri. Bu girişimin geleceği konusunda umutluyuz ve bu platformu bir sonraki seviyeye taşıyacak ortakları dört gözle bekliyoruz.

9. 10 Şubat 2020’de NULS ürün yöneticilerinden biri SWFT topluluğunu ziyaret etti ve zincir fabrikası hakkında ayrıntılı bilgi paylaştı. Blockchain’in Zincir Fabrikası üzerinden nasıl inşa edileceğini ve ücretsiz bir blockchain oluşturmak için nasıl uygulanacağını tanıttı.

10. 12 Şubat 2020’de BW.io, BW’nin NULS / USDT marj ticaretini açtığını, 10 kata kadar kaldıracı desteklediğini ve ayrıca daha fazla fayda sağlamayı amaçlayan iki haftalık faizsiz para ödünç verme özelliğini açacağını bildirdi. salgın döneminde kullanıcılara ve zorlukların tamamen üstesinden gelmek.

11. 12 Şubat 2020’de, kısa bir düğüm ayarlaması ve yükseltmesinden sonra, Huobi havuzu NULS ana ağ düğümünün faaliyetine resmen devam etti ve NULS madencilik hizmetini yeniden açtı.

12. 13 Şubat 2020’de NULS ürün direktörü Niels Wang, Changqingcaijing’daki “ortak zincir ekosistem AMA Tanıtım Ayı” nı ziyaret etti. Orada, Chain Factory’deki sınırlı süreli teklifi çevrimiçi toplulukla paylaştı .

Küresel İlerleme

1. Yeni İletişim Direktörümüz Lise Wagnac’a hoş geldiniz!

Batıdaki Sevgililer Günü’nde 14 Şubat’ta, romantizm ve sürprizle dolu olan bu günde NULS topluluğu, Lise Wagnac’ın NULS küresel ekibine Komünyonlar Direktörü olarak katıldığı konusunda iyi haberler getiriyor. Dünya çapında aktif bir topluluk tarafından yönlendirilen iyi bilinen bir açık kaynak blok zinciri projesi olarak, NULS’un gelişimi ve büyümesi, küresel topluluk ortaklarının yardımından ve tanıtımından ayrılamaz. Lise topluluktan gelir ve topluma da geri verir. Gelecekteki Lise performansını dört gözle bekleyelim!

2. 5 Şubat 2020’de NULS, Zincir Fabrikası adlı blockchain oluşturma programını yayınladı:

Chainfactory: Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz Bir Blockchain İnşa Etmek
Chainfactory, geliştiricilerin finansal yükü üstlenmeden blok zincirleri oluşturmalarına izin verir.

3. 6 Şubat 2020’de Masternodes, NULS’yi araştırmak isteyen yatırımcılar için önemli olan 2019 yıllık raporunu yayınladı.

4. 9 Şubat 2020’de NULS Portekiz Büyükelçisi, Treading Taenthusiasts topluluğundaki ilk toplantıya katıldı.

5. 11 Şubat 2020’de NULS twitter, konsorsiyum zincirinin Çin’in blockchain endüstrisinin ana odağı olacağını söyleyen bir makale yayınladı. Zincir Fabrikası’nın, kullanıcıların hızlı bir şekilde bir blockchain oluşturmalarını sağladığını ve bu da blockchain teknolojisinin büyümesine ve benimsenmesine etkili bir şekilde yardımcı olacağını vurgulamaktadır.

6. 12 Şubat 2020’de NULS çevrimiçi bir Sevgililer Günü etkinliği düzenledi. 350 NUL kazanmak için aşağıdaki kuralları izleyin! Talimatlar tüm sosyal medya platformlarımızda bulunabilir.

Topluluk Yönetişimi Güncellemeleri ve Gelişimi

1. 10 Şubat 2020’de NULS Topluluk Konseyi çalışma raporunu Ocak 2020’de yayınladı .

1. NULS Türkiye Büyükelçisi 9 Şubat 2020’de Ocak ayında, Türk toplumunun Ocak ayında yaşadığı büyümeye ışık tutan bir çalışma raporu yayınladı .

2. 8 Şubat 2020’de DappBirds’in NULS ana ağ topluluğuna ilişkin teklifi için oylama resmen başladı. Şimdiye kadar 500.000’den fazla oy var. Oylama detayları için lütfen burayı ziyaret edin .

Sosyal medyamıza katılın ve NULS’ı keşfedin!

Twitter Şimdi izleyin
Reddit Şimdi abone olun
Telegram Şimdi katıl
YouTube Şimdi abone ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here