Grafikleri izleyen herkes için NULS’un şu anda son derece güçlü ve 2020 yüksekliğindeki bir topa vurmaya çok yakın olduğu açık. NULS, 12 Mart’tan bu yana en iyi performans gösteren kriptolardan biri oldu. Mevcut günlük yükseliş eğilimi o kadar güçlü ki RSI son 50 gündür fazla uzatıldı ve boğalar 200 SMA NULS’u sürekli olarak itmeyi başardı. 0.43 direnç seviyesi çok önemli aşılması durumunda 0,50 $ psikolojik ve 0,60 $ dirençleri bekliyor.

NULS / USD günlük grafik

NULS da neler oluyor?

NULS 2.0, Kasım 2018’de NULS ChainBox, Zincir Fabrikası, POCM, NULStar, NULS çapraz zinciri, Modül Deposu, NULS Sanal makinesi, uygulama araç kutusu ve NULS evrimi gibi birkaç özellik göz önünde bulundurularak tasarlandı. Tabii ki, NULS ekibi uzun zamandır hepsi üzerinde çalışıyor, ancak Nerve Ağı’nın son duyurusu gerçekten büyük bir boğa koşusuna yol açmış gibi görünüyor.

Berzeck‘ olarak bilinen Mario Blacutt, NULS için yeni çapraz zincir protokolünün yaratıcısı. Mario’yla konuştuk ve bize fikrini geçmişte başka birçok projeye önerdiğini söyledi, ancak sadece NULS kabul etti. Mario, NULS’ın mevcut hızının zaten oldukça saygın olduğunu belirtmesine rağmen , sinir 1000 TPS’den daha hızlı olacak.

Sahiplerine Sinir jetonları vermek için 12 Temmuz’da bir airdrop var. Platformun erken gelişimi ve tanıtımı için tokenlerin iyi bir çoğunluğu kullanılacak.

Mario, uyum sağlama ve evrimleşme yeteneği sayesinde NULS’un temelde herkesin önünde ısrar ediyor. Birisi ölçeklenebilirlik veya başka bir şey için bir çözüm bulursa, NULS bunu başka bir projenin uygulanmasından aylar önce Zincir Fabrikası aracılığıyla dağıtabilecektir. NULS CCID derecelendirmeside çok uzun süredir ilk 10 içinde yer alıyor.Devlerin arasında 8. sırada bulunuyor.

Resim

Yeni yatırımcıların duyurulması, 8 kurumsal yatırımcının hassas olması da NULS’a yardımcı oldu. Ayrıca, jeton CoinTigerEX ve BitMart’ta listeleniyor. NULS daha fazla kazanç görebilir mi? NULS’ın şu anki piyasa değeri hala 38 milyon dolar ile nispeten düşük, özellikle zirvenin 2017-18’deki büyük boğa koşusu sırasında 300 milyon dolar civarında olduğu düşünüldüğünde. Son gelişmeler göz önüne alındığında, NULS en azından 2020 için 1 dolardan yukarılara bakıyor. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here