NULS’un merkezi olmayan hizmetleri, modüler altyapısı ve çapraz zincir çözümleri, blok zincirinin ilerlemesini tetikleyen faktörler arasındadır.

Nuls , şirketler için microservices gibi özellikleri dayalı modüler blockchain beri 1000’den fazla göre% 24 saat içinde 400’den fazla% ederek jetonu (nuls) fiyatını ve ortalama işlem hacmi yükselterek, onun talep arttıkça vurgulanmıştır Mart.

Son zamanlarda kripto para birimine olan ilginin büyük bir kısmı, Bitcoin’i Nerve Network (NVT) aracılığıyla bahis altına almak , dijital varlıklarda merkezi olmayan bir hizmet ağı ve zincirler arası etkileşimler için bir blockchain protokolü de dahil olmak üzere projedeki önemli gelişmelerden kaynaklanıyor . onun merkezi olmayan Değişim – NerveDEX . NULS’un ilk Kuzey Amerika listesini BitMart aracılığıyla aldığını belirtmiyoruz .

Bu, 18 Haziran’da, NULS, BitMart’ın Shooting Star’da listelenen ilk proje olduğunda gerçekleşti; bu, sadece seçilen blockchain projeleri için tasarlanmış bir dijital varlık ticareti bölümünden başka bir şey değil. Yüksek kaliteli blockchain projeleri için listeleme prosedürünü basitleştiren platform, 100.000 NULS jetonunu% 20 indirimle kullanılabilir hale getirdi. Tahsis edilen tüm jetonlar yalnızca üç dakika içinde satıldı.

NULS / NerveAğı’ndan merkezi olmayan bir değişim olan NDEX şu anda Beta ve test aşamasındadır. Gelecekte NDEX, kullanıcılar için jeton listeleme işlemini basitleştirmeyi planlayarak, herkesin belirli bir miktarda NVT yaktıktan sonra ticaret çiftleri oluşturmasına ve yeni varlıkları listelemesine izin verir.

Tamamlandığında, NDEX yerel NULS projelerine SCO Başarılı olduktan sonra hızlı bir listeyi garanti etme fırsatı sunacaktır . Bu, NULS’u bir blockchain platformunda yerel olarak sunulan ilk eksiksiz konsept çözümü haline getirecektir.

Modüler altyapı ve NULS konsepti için önemi

NULS geliştiricisi ve Nerve Network’ün kurucusu Mario Blacutt (Berzeck) “Geçen yıl Temmuz ayında modüler bir mikro hizmet altyapısı ekleyerek NULS ağını tamamen revize ettik” dedi. “Başlangıçta olduğumuz blok zincirinin aynısı değiliz ve Nerve Network ve NDEX’in eklenmesiyle uyumluluk, zincirler arası entegrasyonlar ve izin verilmeyen çözümler açısından en yakın yarışmaları geçiyoruz. Sinir Ağı, NULS ağına muazzam bir değer sunacak ve sonunda bir ağın ve birçok zincirin fütüristik vizyonunu göreceğiz. ”

Yatırımlar ve haberler büyük miktarlarda gelir

NULS , mytokencap.com’daki öne çıkan araştırmada, Bitcoin ve Ethereum’un hemen altında sınıflandırıldı ; bu, projedeki yeni yatırımcıların gerçek bir şelalesi düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. Geçen ay, NULS , daha önce de belirtildiği gibi, Bitmart’taki listesine ek olarak, sekiz yeni kurumsal yatırımcı açıkladı .

Benzer şekilde, Nerve Ağı gelen açıklanmayan bir yatırım aldı Üstel Capital , XStarPool ve TB Capital exchange’lerde NVT / USDT çifti ticaret gelecekleri duyuran ek olarak, TokenBetter ve Bigone .

NULS ayrıca Temmuz ayında 10: 1 oranında bir NVT’yi token sahiplerine yayınlayacak. Dünyanın en iyi ticaret platformlarından biri olan CoinTiger de dahil olmak üzere birçok borsa, airdrop ve token listelerini destekleyeceklerini zaten söyledi.

Ayrıca, Kripto para Checkout artık NULS’u destekliyor. Satıcılar Shopify, Bigcommerce ve WordPress sayesinde web sitelerinde ve e-ticaret mağazalarında NULS’u kabul etmek için Cryptocurrency Checkout’u kullanabilir. Ayrıca Twitch, YouTube, Twitter ve daha fazlasına bağış portföyleri yerleştirebilirler.

Son güncellemeler projeyi pekiştiriyor

NULS‘in kurucu ortağı Reaper Ran, “Son birkaç aydır NULS’a olan ilgi bize, ağın yeniden şekillenmesi kararında ihtiyaç duyduğumuzun kesinliğini verdi. “NULS 2.0 altyapısı bizi inanılmaz derecede uyarlanabilir yapmamıza yardımcı oldu ve daha fazla geliştirici ve yatırımcı ağımızın gerçek değerini keşfediyor. Sinir Ağı bizi, daha önce başarmanın imkansız olduğunu düşündüğümüz zincirler arası birlikte çalışabilirliği fark ettiğimiz daha büyük bir bakış açısına götürüyor. ”

NULS, 2.0 altyapısını Eylül 2019’da toplam hizmet revizyonuyla tamamladı. Yeni mimari NULS’un ChainBox , Chain Factory , POCM ve USDI – stabilcoin gibi benzersiz ürünler ve hizmetler yaratmasına yardımcı oldu .

NULS Hakkında

NULS, geliştiriciler için hızlı çözümler sunan uyarlanabilir, açık kaynaklı, kurumsal odaklı bir blockchain platformudur. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma ile NULS, blockchain benimsenmesini basitleştirmek için yeni bir endüstri standardı belirliyor.

NerveNetwork Hakkında

Nerve, dijital varlıklarda merkezi olmayan bir hizmet ağı ve NULS mikro hizmetlerine dayanan ve aynı zamanda NULS’tan ChainBox ile geliştirilen bir zincirler arası etkileşimler bloğudur. Bir zincirler arası varlık etkileşimi ağı oluşturmayı ve Defi uygulama ekosistemi için gerekli tüm desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Nerve, tüm dijital varlık sahiplerinin gerçekten güvenli, ücretsiz ve şeffaf DeFi uygulama hizmetlerinden yararlanmalarını sağlar.

Nerve Ağı hakkında daha fazla bilgi ve güncelleme için http://nerve.network/ adresini ziyaret edin Bizi Twitter’da takip edin: @nerve_network

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here