• NULS / USDT son zamanlarda düştü ve 0,43 $ ‘ın üzerine çıktı.
  • Son araştırmalar, Nuls’un blockchain üzerine inşa edilen yapısı ile genişleme gösterdiği görülüyor.

Nuls, Şubat ayına hızlı bir başlangıç yaptı. Zincir Fabrikası ile geliştiricilerin sonsuz modüler çözümler deposundan seçilen modülleri otomatik olarak dağıtarak yeni bir zincir oluşturmalarına veya mevcut bir zinciri geliştirmelerine olanak tanıyan bir kullanıcı arayüzü geliştirdi.

China derecelendirme kurumu olan CCID de 4. sırada yer alan Nuls gelişmeye ve genişleyeme devam ediyor. 2020’nin 2. çeyreğinde en az 20 İşletmeyi bünyesine katmayı planlayan Nuls çok fazla gelecek vaad ediyor.

Ülkemizde google trend verilerine göre nuls yükselen bir artış var.

Daha fazla fiyatlanma için yüksekleri hedefliyor

Nuls fiyatlanma oluşumunda aşağıdaki grafikte de görüldüğü gibi bir çanak oluşumu mevcut.

Nuls uzun vadeli resmi yükselişini sürdürüyor

NULS / USDT, 10 Ocaktan bu yana % 101’in üzerinde bir kazanç sağladı.10 Ocak 2020’de 0,21 $ ‘a gerileyen dijital para 0,43 $’ ın üzerine çıktı ve şimdi Temmuz 2019’dan bu yana ilk kez 0,50 $ ‘a ulaşma şansı var.

Düzenli bir olumlu haber akışı ve sağlam temeller, dijital paraların toparlanmasını desteklemekte ve yeni alıcıları piyasaya çekmektedir.

Nuls sosyal medya kanallarımıza katıldınız mı?

LinkedIn > Şimdi katıl
Twitter > Şimdi katıl
Reddit > Şimdi katıl
Telegram > Şimdi katıl
YouTube > Şimdi katıl

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here