Blockchain platformu Neo, kurucu yönetim kurulu üyesi olarak InterWork Alliance’a (IWA) katıldığını duyurdu. CryptoSlate ile paylaşılan bir basın açıklamasında şirket, tokenizasyon standartlarını teşvik etmek ve blockchain teknolojisinin işletmeler tarafından genel olarak benimsenmesini teşvik etmek için Microsoft, IBM, Nasdaq ve UBS dahil olmak üzere diğer IWA üyeleriyle birlikte çalışacağını söyledi.

Neo, dünyanın dört bir yanındaki işletmelerde kullanılacak tokenizasyon standartlarını geliştirecek

Genellikle “Çin Ethereumu ” olarak adlandırılan bir blockchain platformu olan Neo , blockchain teknolojisinin genel olarak benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen, platformdan bağımsız bir kuruluş olan InterWork Alliance’a (IWA) katıldı.

CryptoSlate ile paylaşılan bir basın açıklamasında şirket, kurucu yönetim kurulu üyesi olarak IWA’ya katıldığını ve yeni nesil internet (NGI) geliştirmek için Microsoft, IBM, Nasdaq, UBS ve Accenture gibi diğer lansman üyeleriyle birlikte çalışacağını söyledi.

Şirket, pazardaki konumunu büyük ölçekli, ticari olarak uygulanabilir blok zinciri uygulamalarını ve çözümlerini güçlendirmek için kullanacak.

Neo’nun kurucusu Da Hongfei şunları söyledi:

“Dijital varlıklar Neo’nun merkezinde yer alıyor ve her düzeyde daha fazla bağlantı ve işbirliğini artıracak standartlar geliştirerek ana akımın benimsenmesini sağlamak için IWA ile bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz.”

Ayrıntılı çerçevelerle desteklenen bağlantı ve işbirliği

İttifaka katılmak, dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarına doğrudan erişim sağladığı için Neo için büyük bir adım olabilir. IWA, işletmelerin teknik olmayan terimlerle standartlaştırılmış jeton tanımları ve akıllı sözleşmeler oluşturması için gereken çerçeveleri sağlayarak, şirketlerin bunları hız ve verimlilik olmadan benimsemelerini ve istihdam etmelerini sağlar.

Neo’nun ana etkisi, birden fazla tarafın bir token tanımı ve değerinin nasıl değiştirilebileceği veya kullanılabileceği konusunda ortak bir dil ve araç seti olan Token Taksonomi Çerçevesinde görülecektir. Şirket, geliştiricilerin, iş analistlerinin ve politika yapıcıların jeton standartlarının geliştirilmesi konusunda işbirliği yapmasını sağlayacak Visual Token Designer ile TTF’nin gelişimini şimdiden ileriye atmaya başladı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here