• NEO geliştiricileri, NEO 3.0 güncellemesine dahil edilecek yeni ürünleri açıkladılar.
  • NEO / USD Asya saatlerinde erken saatlerde 9.20 $ ‘da değişmedi.

NEO geliştiricileri NEO Topluluk Meclisi konferansında üç yeni ürün sundu: geliştirici çerçevesi NEO • ONE, dağıtılmış dosya sistemi NeoFS ve NEO Blockchain Toolkit. 

Ürünler NEO 3.0’ın yeni ve önemli bir protokol güncellemesine dahil edilecek. Güncelleme, ağın ölçeklenebilirliğini, işlevselliğini ve kullanıcı deneyimini geliştirecek, geliştiricilerin yeteneklerini artıracak ve kurumsal müşterileri blok zincirine çekecektir.

  • NEO • ONE çerçevesi, ademi merkeziyetçi uygulamalar (dApps) için kodlama ve test işlemlerini optimize etmeyi amaçlamaktadır.
  • NeoFS, gelişmiş gizlilik, güvenlik, esneklik, ölçeklenebilirlik ve performans özelliklerine sahip merkezi olmayan bir depolama sistemidir.
  • .NET ve NEO Express için NEO Blockchain Toolkit, geliştiricilere Microsoft Visual Studio ürünlerini kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturmak için bir takım araçlara erişim sağlayacaktır.

“2014’teki kuruluşumuzdan bu yana NEO, geliştiricilerimizle ortaklaşa yenilikçiliği teşvik ederek vizyonu gerçeğe dönüştürmeye çalıştı. Bu yenilik ruhunu yansıtmak için, ekosistemimiz arasındaki işbirliğini geliştirirken, ürün lansmanımızı kutlamak için ilk NEO Topluluk Meclisimizi topladık. Bir araya gelerek, geliştiricilerimizi kurumsal düzeyde blok zinciri yeniliklerini gerçekleştirme ve gelecek nesil İnternet için temel oluşturma konusunda güçlendirmeyi dört gözle bekliyoruz, ”dedi. NEO 3.0’dan Kurucu Da Hongfei.

NEO geliştiricileri, üç ana bileşene dayanan “akıllı bir ekonomi” inşa ediyor: dijital varlıklar, akıllı sözleşmeler ve dijital tanımlama. Bu arada, NEO 3.0 lansmanının zamanlaması hala bilinmiyor – güncellemenin tamamlanması 2-3 yıl alabilir.

Konferansa VeChain, PlatON, Bytom, Conflux, TomoChain ve Ontology gibi birçok proje katıldı. Ekipler, Çin’de blok zinciri geliştirmeyi ve düzenleyicilerin endüstriye yaklaşımını tartıştı.

Yazı sırasında NEO / USD , son 24 saatte çoğunlukla değişmeyen 9.09 $ ‘da el değiştiriyor. Madeni para, küresel kripto para birimi derecelendirmesinde, bugünkü piyasa değeri 650 milyon dolar olan 20. sırada yer almaktadır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here