• Neo Vakfı, 2020 yılında faaliyetlerine devam etmek için 1.660.865 NEO (yaklaşık 11 milyon $ değerinde) piyasaya sürdü.
  • Vakfın, teknolojik gelişimini ve ekosistem büyümesini desteklemek için NEO hissesini satmasına izin verilir.

Neo Vakfı, 2020 Mali Yılında faaliyetlerine devam etmek için gereken fonları bıraktıklarını açıkladı. 1.660.865 NEO (yaklaşık 11 milyon $ değerinde) piyasaya sürüldü ve 27.800.303 NEO (190 milyon $) hala kaldı. Neo tanıtım belgesi, Vakfın “Neo’nun teknolojik gelişimini, ekosistem büyümesini, topluluk genişlemesini desteklemek” için NEO hissesini satmasına izin verildiğini detaylandırıyor.

Vakıf, belirteçlerin 14,6 milyon NEO’dan (100 milyon $) daha fazla bir adrese gönderildiğini gösteren bir işlem kimliği sundu. Bir blog gönderisine göre, jetonlar “kilitli hesaptan cari hesaba” aktarıldı. 

Seyrek işlem geçmişi, bir değişim adresi olma olasılığını dışlıyor gibi görünse de, borsaların soğuk cüzdanı olma olasılığı vardır. Bununla ilgili diğer detaylar belirsizliğini koruyor. Neo Vakfı ayrıca 2019 mali değerlendirmesini tamamladığını ve yıllık raporu kısa süre içinde yayınlayacağını söyledi. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here