• X. Exchange , Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Cardano (ADA), OmiseGo (OMG), Enigma, ShareToken  ve Digibyte’yi destekleyecek.
  • Yeni platform, yatırımcılara, haftanın yedi günü 24 saat boyunca geleneksel borsaya giriş izni veriyor.

Kripto para pazarı geleneksel pazar yatırımcılar yanında simgeleþtirilmiþ stoklarının çığır lansmanı için endişeyle bekliyor. Dijital jetonları kullanarak yeni geleneksel hisse senedi alım satım sistemi bugün 7 Ocak’ta Estonya merkezli DX tarafından başlatılıyor. Değiş tokuş.

İyi haber, değişimin yeni platformda desteklenecek olan kripto para birimlerini ortaya çıkardığıdır . Lansmanından itibaren, DX. Exchange, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH ), XRP , Cardano (ADA), OmiseGo (OMG), Enigma, ShareToken ve Digibyte’yi destekleyecektir. Yukarıdaki tüm varlıklar ABD Doları ile eşleştirilirken, XRP ve ADA Japon Yeni ve XRP ile Digibyte ile euro arasında eşleştirilecektir.

Oyun değiştirici, Facebook, Google, Apple, Netflix, Tesla, Nvidia, Amazon, Intel ve Baidu gibi şirketlerin hisse senetlerini tokenize edilmiş hisse senetleri kullanarak almasıdır. Geçtiğimiz hafta bildirildiği üzere, firma aynı fiziksel hisseye sahip olmadan müşterilerin Nasdaq listelenen hisse senedi şirketlerinin hisse senetlerini işlemelerine izin verecek.

Yeni platform, yatırımcılara, haftanın yedi günü 24 saat boyunca geleneksel borsaya giriş izni veriyor. Buna ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki insanlar artık ülkedeki borsaya girmenin daha kolay bir yolunu buluyorlar. Borsaya göre, zaten 500.000 müşteri ticarete başlamak için kayıt yaptırdı hemen platform serbest bırakıldı. DX.Exchange, Nasdaq’ın son teknoloji eşleştirme motoruyla desteklenir.

Birkaç uzman, pazardaki yeni gelişme hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Bloomberg CEO’su düzenlemelere ilişkin bir yorumda söyledi:

“ABD’deki düzenleyiciler DX’in ilk hisse senedi listesinin ticaretini denetlemesine rağmen, İcra Kurulu Başkanı Daniel Skowronski, bu hizmeti vermek için Amerikalıların iznine ihtiyaç duymadığını, çünkü DX’in orada çalışmadığını söyledi. Şirket, Avrupa Birliği’nde çalışma yetkisi bulunan Estonya Mali İstihbarat Birimi tarafından lisans alındığını belirtti. ”

AlphaPoint’teki ürün müdüründen bir başka uzman görüş, Ned Myers

“Mevcut finansal menkul kıymetlerin sayısallaştırılması, yeni bir sermayeye, halihazırda bir blok zincirine dayanan diğer ticari varlıklar ile karşılaştırılabilir şekilde, parçalara ayrılma yoluyla yeni bir sermaye elde etmek için gerçek bir fırsat sunmaktadır. Hepsi aynı eğilimin örnekleri – blok zincirinin avantajlarından yararlanan dijital bir güvenlik yaratmak. ”

Ned şöyle devam ediyor:

“Bir değer deposunu fiziksel bir varlıktan dijitale aktarmak, kripto varlıklarını fiat bir para birimine dönüştürme ile ilgili ücretleri yok ederek sermaye piyasalarında dolaşan yüzlerce milyar dolara daha kolay erişim sağlar. DX.Exchange’in menkul kıymet ticareti, AlphaPoint’in birçok müşterisinden gördüğü eğilimin bir göstergesidir ve 2019’da hem blok zinciri hem de yüksek değerli varlık sektörlerine hükmetmesi muhtemeldir. “

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here