Nasdaq, 2019’da Bitcoin geliri sunmak için VanEck ile ortaklık kuruyor.
Bitcoin fiyatı şu anki patlamadan önce Asya ticaret saatlerinde 3.731.59 $ ‘lık test etti.
Pazar son üç haftadır kargaşa içinde. Kasım ayında yaşanan yıkıcı düşüşler, Bitcoin’in bu yıl başlıca kripto katliamlarından birinde piyasaya öncülük ettiğini gördü. BTC / USD, 2018’de ilk kez 5.000 $ ‘ın altına indi. Üstelik, ayılar pazardaki hakimiyetlerini devam ettirerek 3.500 $’ ın biraz altına kaymış olan daha fazla bozulmaya yol açtı. Bununla birlikte, hafif bir toparlanma oldu, ancak momentum 4,300 $ ‘ın en yüksek seviyesini oluşturan 4,300 $’ lık bir düşüş gösterdi.

Bu arada dünyanın en büyük forex değişim şirketlerinden biri olan Nasdaq, geçtiğimiz günlerde Bitcoin geliri için destek sağlayacağını doğruladı. Değişim gurusu, dijital varlıklarla oldukça ilgi çekicidir ve aynı zamanda özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenleme durumunun farkındadır. Nasdaq, Bitcoin’i teklif etmek için VanEck olarak anılan bir yatırım yönetim firması ile ortaklık kuracak. Ürün, önümüzdeki yıl piyasaya sunulacak, ayrıca VanEck BTC ETF’yi sunmak için çalışıyor. Bitcoin ve tüm pazarın bu trendi desteklemesi, bu eğilimi yenilemek ve uzun vadede gecikmiş bir kurtarma yolculuğuna başlamak için gereklidir.

Öte yandan, Bitcoin fiyatının bu haftanın işlem hacmi 4,400 $ ‘ın üzerinde kırılmasından sonra düşük seviyelere gerilemeye başladı. Fiyat, 3.900 $ ‘dan fazla olan mevcut çıkıştan önceki Asya ticaret saatlerinde 3.731.59 $’ lık test etti. BTC / USD 3.966.21 $ seviyesinde seyrederken, boğaların 4,000 dolar üzerinde gözü var. Saatlik 200 SMA ve 100 SMA, bu sırayla 4.000 $ ve 4.027.76 $ ‘lık bir direnç sunacaktı. % 61.8 Fib retracement seviyesi ilk destek olmakla birlikte asıl destek 3,500 dolardır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here