Morgan Creek CEO’su “20 kat artı para kazanabileceğinizi düşünüyorum.
Alt Quoine CEO’su göre Bitcoin yükselişi yakındır.

Piyasada satış baskısı arttıkça, Bitcoin boğaları ve diğer endüstri liderleri, kullanıcıların ve yatırımcıların düşüş trendinin sadece kısa bir süre için olduğunu ve piyasanın kısa bir süre sonra yükselişe geçeceğini güvence altına alıyor. Örneğin, bir yatırım firması olan Morgan Creek’in CEO’su Mark Yusko’nun, Bitcoin ve kripto pazarında son derece olumlu sözler verdiği bildiriliyor. CNBC tarafından yapılan röportajda, BTC’nin hem kısa vadede hem de uzun vadede değerli bir yatırım olduğunu belirterek yorumlar yaptı. Ne zaman Bitcoin satın almak için tavsiye ederken, dedi ki:

“Bugün satın alırsanız, iyi bir geri dönüş yapmak için uzun bir süre beklemek zorunda kalacağınızı düşünmüyorum… Bir on yıl içinde, 20 kat artı para kazanabileceğinizi düşünüyorum.”

Bloomberg, 4 Aralık’ta Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver’in de kripto para birimleri için çok olumlu olduğunu bildirdi. Geleceğin “her zamankinden daha parlak” olduğuna inanıyor; “daha ​​fazla farkındalık var, tüm dünyada daha fazla evlat edinme ve diğer şaşırtıcı şeyler var.” Roger Ver aynı zamanda Bitcoin Cash ve tüm piyasada da yükseliş gösteriyor .

Öte yandan Quoine CEO’su Mike Kayamori, Bloomberg ile görüşürken, kripto fiyatlarındaki mevcut düşüşü ve 2019’da piyasaya girdiğimiz gibi piyasanın nereye yöneldiğini ele aldı. Kayamori, özellikle Bitcoin için dibe yakın olduğunu söylüyor ancak tahminini söyledi Piyasa, pazarın yıl sonu boğa ralli seviyesinin gerisinde kaldığını görerek rekoru değiştirdiği için çok zor, üç yıl üst üste olmasına rağmen. Ancak, yeni yıl gelirken, duygusallıkta bir değişim görmeye başlayacağımızı söyledi. Kayamori, Bitcoin’in 2019 yılındaki tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here