Ripple, hem medyada hem de hayran kitlesinde iyi puanlar almaya devam ediyor, fintech ödeme endüstrisinde lider bir şifreleme sistemi olan XRP ile. Ripple ve diğer birçok XRP sevgili, XRP’nin gerçekten ademi merkeziyetçi yeni nesil bir dijital parası olduğunu belirtmiştir.

Bununla birlikte, Ripple her zaman kripto kullanımını desteklemek için büyük çaba sarf etmiştir. En yeni gelişme , yıllardır faaliyet gösteren uluslararası bir ödeme kolaylaştırıcısı olan MoneyGram’ı içermektedir .

Mükemmel Bir Eşleşme 

Kısa bir süre önce MoneyGram, Ripple’ın xCurrent ve xRapid gibi ödeme çözümlerinden bazılarını benimseme olasılığı ile test ettiğini açıkladı. Artık şirket, tümüyle girmeye karar verdi ve Ripple’nin fon transferinde temel para birimi olarak XRP kullanan xRapid ödeme çözümünü benimsedi. XRapid, işlem maliyetleri ve hız açısından verimli olarak lanse edildi.

Birincisi, MoneyGram her iki şirketin de uluslararası fonların transfer işinde olmaları koşuluyla Ripple’ın doğrudan rekabetiyle karşı karşıya kaldı . Ortaklığı her ikisi için de kazan-kazan yapan şey budur.

Temmuz ayında, Ripple MoneyGram’da 50 milyon dolarlık hisse satın aldı ve yeni ve daha verimli ödeme çözümlerini halihazırda kurulan yeni ortağına tam olarak tanıtmak için kapılarını açtı . Aslında, MoneyGram, Ripple’ın işsiz bırakmaya hazır olduğu diğerlerinden daha uzun yaşayabilir.

Henüz bir fiyat hareketi yok

Ripple’ın MoneyGram ile olan ortaklığı beklenmedik bir durumdu ve MoneyGram’ın hisselerinin neredeyse% 100 oranında artmasına neden olan şok dalgalanması yaşandı. Şu anda, MoneyGram’ın hisseleri yaklaşık 2,78 $ seviyesinde işlem görüyor.

Ancak, XRP adına kutlanacak pek bir şey yoktu. Kripto, Ripple-MoneyGram sözleşmesinden etkilenen herhangi bir fiyat eylemini henüz beklemiyor. Bu XRP için yeni değil. Son geçmişte çok şey oldu ve XRP geride kaldı. Yakın bir gelecekte herhangi bir fiyat eylemi olup olmayacağı hala bir spekülasyon konusu.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here