Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz , 11 Mayıs’taki ConsenSys’in Ethereal Summit’inde yaptığı açıklamada, dünyanın en büyük kripto para birimi olan bitcoin’in ( BTC ), dünyayı sadece bir değer deposu olarak değiştirmeyeceğini söyledi .

Binbaşı Bitcoin Boğa ve eski Wall Street yöneticisi Novogratz, Cointelegraph’ın medya ortağı olarak katıldığı endüstri etkinliğinde “Sürü Hala Geliyor!” Başlıklı bir konuşma sırasında yorum yaptı.

Novogratz, “ilk geldiği gibi” bitcoin ile başlayarak, madalyonun bir değer deposu olarak kullanımının “bitmiş” olduğunu belirterek madalyonun “gerçekten bir değer deposu” olduğunu belirtti. Novogratz ayrıca, her ikisinin de sosyal bir yapı olarak değere sahip olduğunu savunarak varlığı altınla karşılaştırıyor.

Novogratz, bitcoin bir değer deposunu temsil ettiğinden veya “dijital altın” gibi davrandığından, “dünyayı değiştirmeyeceğini” söyledi. Ayrıca, bunun yerine, web dünyasının “dünyayı değiştirme potansiyeline sahip olduğunu” belirtti. Novogratz’a göre, web 3.0 ağların nasıl işlediğini ve verinin “ bilgiyi işlemek için merkezi olmayan bir platform ” olarak ele alındığını gösteriyor . Verileri işlemden ayırıyor. ”Yatırımcı, Ethereum ve“ birçok rakip bu alan için çok fazla yarışıyor ”gibi kamu ekosistemlerinin bulunduğunu belirtti.

Çeşitli şifreleme risklerini periyodik tablodaki kimyasal elementlerle karşılaştıran Mike, altcoinlerin rolünü de göz önüne alarak, her bir madalyonun belirli bir kullanım durumu sağlamak için “kendilerini ispatlamak” olacağını ima etti. Bu notta Novogratz, kısa bir süre önce yaptığı tweet’eatıf yapan Ethereum blockchain’in aksine, “litecoin blockchain üzerine hiçbir şey inşa etmediğini” iddia etti.

Novogratz konuşmasında ayrıntılı olarak yer aldı:

“Bitcoin’in bu değer deposunu kazanacağını düşünüyorsanız, başka her şeyin bir şey için kullanılması gerekir.”

Son zamanlarda, Novogratz , büyük şifreleme para biriminin önümüzdeki 18 ay içinde tüm zamanların 20.000 dolarlık rekorunu kıracağını iddia ederek başka bir bitcoin öngörüsü yaptı .

Bu arada, kripto pazarları Cuma gününden bu yana yükseldi. Bitcoin, baskı süresine bugün% 10’dan fazla yükseldi ve 2019’un çoğu için 4.000 $ civarında işlem gördükten sonra 7.000 $ sınırını aştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here