NULS / Nerve ve bir fabrika otomasyon blok zinciri projesi olan MesChain arasındaki işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz . Amaç, hammaddeden bitmiş ürüne kadar üretim deneyimini iyileştirmek için blok zinciri kullanmaktır. MesChain tekstil ve sanat endüstrisinde başlayacak ve daha sonra diğerlerine açılacak.

MES (Üretim Yürütme Sistemleri), üretim süreçlerini izleyen, belgeleyen ve başka şekillerde etkileşime giren herhangi bir bilgisayarlı sistemi ifade eder.

Gönderi için resim

Amacı, pro optimize fabrikaya olduğu c esses maksimum veri güvenliği ile en verimli, uygun maliyetli ve kaliteli bilinçli bir şekilde. Bir atölyedeki fabrikasyon sistemlerinin fiziksel IoT cihazlarını ve verilerini bilgisayarlı bir veri sistemine bağlar.

MES, kurumsal kaynak planlama (ERP) ile denetim kontrolü ve veri toplama (SCADA) sistemlerini birbirine bağlayabilir. MES hakkında daha fazla bilgi için MEScenter.org adresini ziyaret edin . MES, Uluslararası Otomasyon Topluluğu – ISA’nın ANSI ISA-95 standardına yakından bağlıdır .

MES, parça bilgilerini ve harcanan zamanı kullanarak malzeme gereksinimleri ve kaynak planlama gibi üretim faaliyetlerini otomatikleştirir. Yol, bir müşteriden alınan bir siparişle başlar ve bitmiş ürün teslim edildiğinde tamamlanır.

Blockchain, tedarik zincirine genel bakış için ayrıntılar sunarak onu tamamen belgelendirilmiş ve yasal olarak uyumlu hale getirebilir. Bununla yöneticiler, kaliteyi ve performansı en üst düzeye çıkarmak için daha fazla araca sahip olacak.

NULS / Nerve ekosisteminden çeşitli araçları kullanan MesChain, uçtan uca izleme, toplama, kaydetme ve üretim faaliyetlerini doğrulayarak kaliteyi sağlamayı hedefliyor. Farklı üretim aşamalarından gelen veri noktaları şifrelenir, ardından güvenli ve kalıcı olarak blok zincirinde saklanır.

Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) stratejisiyle birlikte blockchain, öngörücü ve proaktif bakım stratejilerinin düzenlenmesine ve iyileştirilmesine yardımcı olabilir.

Neden NULS / Nerve?

NerveNetwork, büyük ölçekli üretim ve tedarik zinciri ağları için tam ölçeklenebilirliğe izin vererek saniyede milyonlarca işlemi destekleyebilir.

NULS / Nerve, MES’e aşağıdakileri sağlayan işlevsel bir blok zinciri platformu sağlayacaktır:

  • MES jetonu için bir cüzdan.
  • Stake etme yoluyla blok zinciri etkinliğini doğrulamak ve kolaylaştırmak için SCO Platform POCM (Credit Mining Proof).
  • Fabrikalar, üretim süreçleri ve tedarik zincirleri için güvenli, şifreli muhasebe ve uygunluk sağlar.

Tamamen kullanıldıktan sonra MesChain kullanan bir şirket şunları bulabilir:

  • Çalışanlar, başarıları için otomatik olarak jetonlarla ödüllendirilir.
  • Makine bakım onarım kayıtları takip edilir ve güncelleme gerektiğinde yönetimi uyarır.

NULS / Nerve’in CEO’su Mustafa Helvacı neden sorulduğunda, “Gelecek blok zincirinde. NerveNetwork istikrarlı bir şekilde çalışır ve kendini sürekli yeniler. NULS Blockchain bizimki gibi endüstri projeleri için önemli ve entegrasyon merkezi olacak. “

CTO’su Murat Özüpek, “Blockchain alanında teknolojinin sağladığı tüm fırsatları değerlendiren, hedef belirleyen, hizmetlerimizi sunan sistemlerimiz için hızlı çözümler sunan NULS/Nerve Ağı ekibine teşekkür ederiz.

MesChain Genesis Crypto Teknolojisi

meschain.io
Token / Ticker: MesChain, MES
Twitter: @MeschainMES
facebook.com/MesChainproject
medium.com/@PERHALIC
instagram.com/meschainmes
Telegram: t.me/MesChain_English
E-posta: [email protected]
Yer: Türkiye

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here