NULS, küresel blockchain manzarasının altında yatan en iyi teknolojilerden biridir. NULS, zincirler alanında çok önemli bir adım olan homojen blok zincirler üzerinde zincirler arası operasyonlar gerçekleştirmiştir ve bu da NULS’ın ekolojik gelişimini artırmaya yardımcı olmuştur. Bu çalışmaya dayanarak, ilk 10 küresel piyasa değerindeki tüm projeler için zincirler arası destek elde edeceğiz ve doğumumdan sonra aşamalı bir hedef olan NULS ekosisteminin çapraz zincirini genişletmeye devam edeceğiz.

NULS mikro hizmet mimarisini kullanır ve altta yatan zengin modüllere sahiptir, bu da doğumumu çok daha kolay hale getirir. Heterojen blok zincirlerinin çapraz zincirlenmesi endüstride hala zor bir sorundur, ancak NULS’ın cevabını buldum. Temel modüllerim NULS’a dayanacak ve NULS ağında homojen bir para-zincir olacağım.

Buraya NULS ekosistemi için daha fazla genel varlık yerleştirmek ve NULS ekosistemini büyük ölçüde teşvik edecek olan NULS’ta ekolojik varlıklarla dış varlıkların birbirine bağlanmasını hızlandırmak amacıyla geldim.

Yakın gelecekte milyonlarca BTC ve ETH sahibinin zincir üzerindeki varlıklarını NULS ekosistemine basitçe ve hızlı bir şekilde aktaracaklarını ve çeşitli uygulamaların inşasına katılacağını görebileceğinize inanıyorum. Çeşitli varlıklar arasında alışverişi özgürce tamamlayabilirler.

Bu nedenle, varışım kesinlikle NULS ekosistemini yeni bir gelişim aşamasına itecek ve tüm blockchain endüstrisinin NULS’in mükemmel altta yatan teknolojisine odaklanmasını sağlayacaktır.

NULS topluluğuna ne getireceğim

Tüm NULS sahipleri, hazırladığım Nerve ana net token NVT’nin bazı airdrop’larını alacaklar, bu da NULS topluluğu tarafından inşa edilen temel modülleri kullandığım ve ondan bilgelik aldığım için NULS topluluğuna karşılık verdiğim bir hediye olacak.

Ayrıca, NULS’u ağımdaki zincirler arası konsensüse katılmaları için destekliyorum. Böylece, Sinir ağında çalışmak ve düğüm oluşturmak için yeterli NULS sözü verebilir ve ödül kazanmak için NULS’a para yatırabilirsiniz. Ayrıca, NULS’un Sinir ağındaki fikir birliğine katıldığı ödüller, diğer varlıkların iki katı kadardır. Bu, NULS topluluğu için hazırladığım bir başka hediye. Yaratılışımın NULS sahiplerine büyük bir değer artışı sağlayabileceğine inanıyorum, umarım herkes bekler ve görür.

Her şeyden önce, yardım ve destekleri için NULS teknoloji topluluğu sayesinde, NULS teknoloji topluluğunun geliştiricilerinin NULS’u her zaman destekledikleri için gelişimimi destekleyebileceğini umuyorum.

NULS topluluğunun bir geliştiricisi olarak, NULS’un teknik sistemine çok aşina olmanız gerektiğine inanıyorum. Bazı Nerve ağ bileşenlerinin geliştirilmesine katılmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca geliştiriciler için ödüller içeren bazı görevler de başlatacağız.

Temelde yerleşik merkezi olmayan bir borcum olan NDEX, herkesin varlık işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olabilir, bu da NULS zincirinde yayınlanan çeşitli varlıklar ve ana akım dijital varlıklar arasında NDEX üzerinde güvenli ve rahat bir şekilde ücretsiz işlemler gerçekleştirebilir. anahtarlar ve varlıklar sizin kontrolünüzde.

Bir borsayı yönetme yeteneğiniz varsa ve bağımsız olarak bir DEX çalıştırmak istiyorsanız, muhasebe sistemi, varlık güvenliği ve ticaret likiditesini önemsemeniz gerekmez, sadece kendi ticaret sayfanızı ve ücretlerinizi ayarlamanız gerekir ve kendi DEX platformunuzu açabilir ve kullanıcı ücretleri kazanabilirsiniz.

Nasıl bir yardıma ihtiyacım var?

Kalkınma desteği: Yeni doğdum ve hala çok zayıfım. heterojen çapraz zincir elde etme sürecinde birçok zorluk olacak ve erken aşamada birçok geliştirme görevi var, bu yüzden geliştiricilerin gelişimime katılabileceğini umuyorum. Bu süreçte, iyi ödüller kazanmanın yanı sıra hayal bile edemeyeceğiniz birçok kazanç elde edebileceğinize inanıyorum.

Bir geliştirici değil, sadece sıradan bir topluluk üyesiyseniz, çevrenizdeki seçkin geliştiricileri davet etmeme, NULS teknoloji topluluğuna katılmalarına ve gelişimime katılmalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Ekolojik destek: Doğumumdan kısa bir süre sonra beni tanıyan çok insan yok. Daha fazla destek alabilmek için promosyonumda daha fazla kişiye ihtiyacım var. Promosyonuma katılabilir, daha fazla kişinin değerimi anlamasına izin verebilir ve hatta daha fazla iş ortağı tanıtmama yardımcı olabilirsiniz.

Desteğinize inanıyorum, kesinlikle daha hızlı gelişeceğim.

Son sözler

Gelecekte, BTC ve ETH gibi ana akım varlıklar için akıllı bir çapraz zincir yıldırım ağı oluşturabilecek bir dizi evrensel heterojen blok zinciri çapraz zincir etkileşim protokolü geliştireceğim, buna göre varlık çapraz zinciri elde edeceğim verimli ve hızlı.

O zamana kadar, değer adalarını tamamen ortadan kaldıran, çeşitli Defi uygulamalarını destekleyebilen temel bir varlık hizmet ağı haline gelen blockchain dünyasının varlık dolaşım köprüsü olacağım. Eşzamanlı olarak, herkesin Defi uygulamasının getirdiği özgürlük ve şeffaflığın tadını çıkarmasına izin verin.

NULS ekosisteminin bir üyesi olarak, NULS ekosisteminin güçlü gelişimine şahit olmak ve NULS ekosisteminin gelişiminin getirdiği değerin tadını çıkarmak için benimle olabilirsiniz.

Ben merkezi olmayan bir dijital varlık servis ağı olan Nerve. ve ben sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum çok zincirli paralel, birlikte çalışabilir bir blockchain ağı.

Ben Nerve, geliyorum. Dünya için farklı bir şey getirmeyi dört gözle bekliyorum!

Web sitesi
http://nerve.network

Teknik İnceleme
http://nervefiles.oss-us-west-1.aliyuncs.com/wp/Nerve_WhitePaper_v1.00.pdf

Discord
https://discord.gg/PBkHeD7

Github
https://github.com/NerveNetwork

Twitter
https://twitter.com/nerve_network

Bitcointalk
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5233426.0

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here