Ethereum, Aralık ayının ortasındaki toparlanmaya başlamadan önce yaklaşık 81,50 $ civarında işlem gördü.
Sert çatal yükseltmesinin yeni bir varlık getirmesi beklenmiyor.
En az direnç gösteren yol kuzeydir.
Ethereum , yeni yılı Aralık 2018’in başındakilere kıyasla görece yüksek ticaret yapmaya başladı. Kripto, pazardaki istikrarsızlığın ortasında Kasım ayında bir kazanç düzeltme uygulaması başlattı. 100 $ ‘ın altına düşmeye ek olarak, Ethereum Aralık ayı ortasındaki toparlanmaya başlamadan önce yaklaşık 81.50 $’ a düştü.

Diğer yandan ağ Ocak 2019 için planlanan güncellemeye hazırlanıyor. Sabit çatal güncellemesinin yeni bir varlık getirmesi beklenmiyor. Bununla birlikte, Ethereum’un ağ kapasitesinin önemli ölçüde arttığını görecektir. Paylaşım teknolojisi gibi gelecekteki diğer geliştirmeler için zemin oluşturmak ve iş kanıtından paydaş fikir birliği algoritmasının kanıtına geçmek de dahil olmak üzere birçok önemli iyileştirme vardır.

Öte yandan, Ethereum şu anda fiyat 150 $ ‘ın üzerinde bir büyümeyi sürdüremediğinde bir dizi sıkışmış durumda. Bu seviyenin üzerindeki yüksek marjinal seviyedeki bir düzeltme 110 $ seviyesine doğru incelendi. Ancak, ETH / USD trend çizgisinin üzerinde hafif toparlanırken, yeni yıldan önce bir sıçrama gerçekleşti. 150 $ ‘lık aralıktaki direnç, Ethereum alıcıları için hala kilit bir engel teşkil ediyor.

Ancak, iki hafta içinde gerçekleşmesi planlanan yukarıdaki yükseltmeyi çevreleyen bir yutturmaca yeniden teste destek verecek ve direnci 150 dolardan fazla aşacak gibi görünüyor. Halen, Ethereum 142 $ ‘a el takas ediyor. Fiyat, her iki hareketli ortalamanın da üstünde, satın alma faaliyetinin ayıları kavramalarını artırmasına rağmen düşmediğini gösteriyor. Benzer şekilde, 1 saatlik grafikte RSI neredeyse 2019’da ilk kez aşırı alım ile omuzları fırçalıyor. Aynı grafikteki MACD, en düşük direnç yolunun kuzeyde olduğunu belirtmek için orta seviyenin üstündeki konumunu koruyor .

ETH / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here