• Polygon kısa süre önce Infosys Consulting ile bir ortaklık yaptığını duyurdu.
  • M-Setu olarak bilinen işbirliği, işletmelerin Ethereum blok zinciri ile birlikte çalışmasına yardımcı olacak.
  • MATIC fiyatı,% 35’lik bir hareketi ima eden simetrik bir üçgen desen sunar.

Polygon gelişmeler ve ortaklıklar açısından gözyaşı döktü, ancak MATIC fiyatı tepkisiz görünüyor.

Polygon, Infosys Consulting ile ortaklık yapıyor

Çekirdeğinde ölçeklendirmeye sahip bir L2 çözümü olan Polygon, son zamanlarda büyük ölçüde benimsenmiştir. Sonuç olarak, proje kripto para ekosisteminde bir ortaklık telaşı gördü. En yeni ve belki de önemli ortak , Infosys ana şirketinin bir danışmanlık bölümü olan Infosys Consulting idi.

Polygon’a göre, M-Setu işbirliği, şirketlerin Ethereum blok zinciri ile birlikte çalışması için “açık kaynaklı bir köprü” dür.

Spesifik olmak gerekirse, sigorta piyasası bu ortaklığın ilk hedefi olacaktır. InsureChain, bu alana nüfuz etmek ve bir sigorta poliçesini bir sağlayıcıdan diğerine taşıma kolaylığını sergilemek için M-Setu’nun üzerine inşa edilen ilk uygulama olacak.

Duyuru , söz hakkından devam ediyor

Polygon, Infosys Consulting ile yeni bir ortaklık duyurmaktan ve trilyon dolarlık sigorta endüstrisi için bir kavram kanıtı sergilemekten ve bu teknolojiyi bir sağlayıcıdan diğerine bir sigorta poliçesini taşıma durumunu ele almak için nasıl kullanabileceğimizi açıklamaktan memnuniyet duyar .

Bu hareket, Polygon’un işletmeleri halka açık blok zincirlerine dahil etme konusundaki resmi adımını işaret ediyor.

MATIC fiyatı bir sonraki adım için hazırlandı

Önceki boğa koşusu sırasında yaklaşık% 3,500 arttıktan sonra, MATIC fiyatı konsolide oluyor. Bu yana doğru hareket, trend çizgileri kullanılarak üç düşük en yüksek ve iki yüksek düşük birleştirilerek elde edilen simetrik bir üçgen deseni oluşturdu.

Kurulumun doğal bir önyargısı olmasa da , pivotun yüksek ve düşük mesafesinin ölçülmesiyle belirlenen % 35’lik bir kırılma muhtemel görünüyor. 0.382 $ ‘da üst trend çizgisinin üzerinde bir kapanış, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret edecek.

Tersine, alt sınırın altına 0.32 $ ‘lık bir düşüş, MATIC fiyatını daha fazla çöküş için açar.

Simetrik üçgenin 0.38 $ ‘lık üst trend çizgisinin üzerinde bir kapanışa neden olan yükseliş baskısında potansiyel bir artış, bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret edecek. Bununla birlikte, alıcılar MATIC fiyatını 0,40 $ ‘ın üzerine çıkardıktan sonra ikincil bir onay gelecektir.

Yatırımcıların, bu yükselişin zorluklardan uzak olmadığına dikkat etmeleri gerekiyor. Pit stopları olarak hizmet veren 0.431 $ ve 0.476 $ ‘lık kritik seviyeler yükseliş momentumunu caydırabilir .

Bu engellerin kaldırılması, MATIC fiyat yörüngesini 0,510 $ ‘a kapatır.

MATIC / USDT 4 saatlik grafik

MATIC / USDT 4 saatlik grafik

Yatırımcılar, simetrik üçgenin alt sınırının bozulmasına yol açan karları ayırmaya başlarsa, yeni bir düşüş trendini tetikleyecektir. Bununla birlikte, boğa senaryosu, MATIC fiyatı 0,291 $ ‘ın altında kesin bir kapanış gösterene kadar geçersiz hale gelmeyecek.

Bu hareket daha düşük bir dip oluşturacak ve dolayısıyla güvenilir bir düşüş teyidi görevi görecek. Bu gerçekleşirse, piyasa katılımcıları MATIC fiyatının% 7 düşüşle 0,273 $ ‘a düşmesini bekleyebilirler.

Bu seviyedeki bir kırılma, bu düşüşü 0,204 dolara kadar uzatabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here