• MATIC fiyatı 4 saatlik grafikte bir boğa bayrağı içinde işlem görüyor.
  • Dijital varlık, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önce son bir kilit direnç seviyesiyle karşı karşıya.
  • Aynı zamanda, MATIC’in önce bir düzeltmeye ihtiyacı olabilir.

MATIC, son iki hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.94 dolara ulaşarak büyük bir ralli gerçekleştirdi. Dijital varlık o zamandan beri yatay işlem görüyor ve yeni bir ayağın eşiğinde.

MATIC fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yeni bir çıkış yapmayı hedefliyor

4 saatlik grafikte, MATIC bir boğa bayrağı oluşturdu ve 0,85 $ ‘da ana direnç seviyesinin üzerinde bir kırılma arıyor. Formasyonun uzun vadeli fiyat hedefi 1.35 $ ‘dır, ancak MATIC büyük olasılıkla ona ulaşmadan önce 1 $’ da duraklayacaktır.

matic fiyatı

MATIC / USD 4 saatlik grafik

MATIC çok fazla yükseliş momentumuna sahip ve formasyonun alt sınırından bir sıçrama yaptı. Bununla birlikte, yine de kilit direnç seviyesini ileriye doğru kırması gerekiyor.

matic fiyatı

MATIC / USD 4 saatlik grafik

Ayılar MATIC fiyatını en önemli destek noktası olan 0,75 $ ‘ın altına itebilirse, dijital varlık hızlı bir şekilde 0,56 $’ a düşebilir, bu simetrik üçgenin yüksekliği ölçülerek hesaplanan% 26’lık bir harekettir.  

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here