“Sanırım Kriptoparalar önemsiz,” MasterCard CEO’su Ajay Banga’yı hesaba kattı.
Bitcoin fiyatı 7,800 $ ‘ı test edecek başka bir çöküşün eşiğinde.

MasterCard’ın CEO’su Ajay Banga’nın kripto paralar üzerinde “önemsiz” olarak nitelendirdikleri bildirildi. Banga 6 söz aldı inci New York’ta düzenlenen New Hindistan ders. Coin Insider, CEO’nun sanal para birimlerinin volatilite niteliğinin, yasal bir değişimin ne olması gerektiği ile uyumlu olmadığını söylediğini bildirdi. Belirtti:

“Sanırım kriptoparalar önemsiz. Maddesi olan insanlar tarafından üretilen anonimleştirilmiş bir paranın düşüncesi, değeri çılgınca dalgalanma gösterebilir – ki bu benim için herhangi bir değişim ortamının bir değişim aracı olarak görülmeyi hak ettiği gibi değildir.

Yorumları, MasterCard’ın blockchain teknolojisiyle yaptığı bir dizi patenti takiben oldukça eğlenceli. Ayrıca, şirket son zamanlarda fiat para birimleri ile bağlantılı sanal paraları görecek bir patent aldı. Buna ek olarak, şirketin ilgi duyduğu tek patent bu değildi. Ancak, MasterCard, yalnızca devlet tarafından desteklenen bir dijital varlığı destekleyebileceğini de kaydetti. Ancak Banga’nın yorumları, sektördeki pek çok kişi için hala bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcoin fiyat analizi

Bitcoin fiyatı 8000 $ ‘ın üzerinde tutmaya çalışırken bir uçurumun kenarında asılı. Kriptonun dün 8.000 $ ‘ın altına düştüğünü ve% 50 Fib geri ödeme seviyesindeki desteği 8.490.39 $ ve 7,207 $’ lık düşük bir seviyeyle test ettiğini ve aynı zamanda 7,850 $ ‘lık trend çizgisi desteğine denk geldiğini belirtmek önemlidir. Söz konusu fiyat şu an 8.000 $ ‘ın üzerinde işlem görürken, dünkü hareket yukarı yönlü hareketler 8.200 $’ dan sınırlandırıldı.

Teknik göstergeler düşüş sinyalleri veriyor. Stokastik, güneye doğru ilerliyor ancak hala% 40 seviyesinde. Öte yandan MACD, 2 gün boyunca negatif bölgeyi terk edemedi. Bu, alıcıların kontrolü kaybetmeye devam ederken satış baskısının artmaya devam ettiği anlamına geliyor. 50 SMA ve 100 SMA’nın her ikisi de üst kısımdaki kazançları sınırlandırıyor, fakat aynı zamanda kısa vadede aşağı yönde en az direnç yolunun da olduğunu gösteriyor. % 61.8 Fib seviyesi 7,800 $ ‘a (ana destek) yönelik bozulmayı önlemek için zemin üzerinde durmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here