• LTC / USD’nin toparlanmaya devam edebilmesi için 72,00 $ üzerine çıkması gerekiyor.
  • Güçlü kısa vadeli destek yaklaşımı 70.50 dolar olarak belirlendi.

Litecoin, Asya’nın ilk saatlerinde sadece yazarken 71.04 dolara çekilmek için 73.23 dolara fırladı. Şu anki piyasa değeri 4,5 dolar olan beşinci en büyük dijital varlık, son 24 saatte yaklaşık% 4 ve günün başlangıcından bu yana% 2,5 oranında artış gösterdi.

Litecoin’in teknik resmi

İlk destek LTC’yi 70.50 $ ‘da bekliyor. 1 saatlik Bollinger Band’ın orta çizgisi tarafından yaratıldı ve yakından takip edildi. Bu tutacağın altındaki sürdürülebilir bir hamle, 1 saatlik SMA100 (Basit Hareketli Ortalama) ve 1 saatlik Bollinger Band’ın alt çizgisinin bir araya getirilmesiyle yaratılan 68,50 dolarlık güçlü destek alanına doğru yol açacaktır.

Artan yönde, LTC’yi kurtarma yoluna geri döndürmek için 72.00 $ üzerinde bir kurtarma görmemiz gerekecek. Bununla birlikte, bu alan 1 saatlik Bollinger Bandının üst çizgisi tarafından korunmaktadır. 73.00 $ (4 saatlik Bollinger Band’in en üst çizgisi) ve 73.80 $ (SMA200 4 saatlik) yaklaşımıyla daha güçlü bir direnç görülüyor.

LTC / USD, 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here