• LTC / USD Ağustos ayından bu yana düşüş eğiliminde hareket ediyor.
  • Psikolojik yaklaşıma ilk direnç $ 50.00.

Şu anki piyasa değeri 2,9 milyar ABD doları olan altıncı en büyük dijital varlık olan Litecoin (LTC), ilk 20’nin en iyisi ayın en kötü paralardan olmuştur. Dijital para, son 30 günde değerinin% 25’ini kaybetti ve yazı yazarken 45.70 $ ‘a oturdu. Dijital para son alttan 42,35 $ (25 Kasım) seviyesinde toparlanırken, yukarı yönlü momentum hala görülecek bir yer değil.

Temel olarak, Litecoin (LTC) Ağustos ayında gerçekleşen yarıya olaydan bu yana baskı altında kaldı. Madeni para o zamandan bu yana değerinin neredeyse yarısını kaybetti. 

Dahası, Litecoin’in hash oranı yarıya göre neredeyse% 70 azaldı; bu, madencilerin artık ağı desteklemeye teşvik edilmediği anlamına geliyor. Düşen fiyatlar ve düşük ücret ücreti bu aşamada LTC madenciliğini kârsız hale getirmektedir. Litecoin hash oranı Temmuz ayında 500TH / s’nin üzerine çıktı ve yazı yazıldığında 166.7’ye düştü. 

Litecoin’in teknik resmi

Günlük grafikte LTC / USD, Bollinger Band’ının orta çizgisiyle sınırlı olarak 47.00 $ ‘a yaklaşarak sınırlı bir aralıkta hareket ediyor. Bir kez yolun dışına çıktıktan sonra, yükselişin bir sonraki odaklanma ile yeni konsolidasyon kanalının üst sınırı olan 49.30 $ ‘lık bir çekiş kazanması olasıdır. Ardından psikolojik olarak 50,00 $ ve günlük Bollinger Band’in en üst satırında 52,00 $ geliyor.

Dezavantajı, 45,00 $ ‘ın altına düşmesi, satış baskısını artıracak ve fiyatı 43,50 $’ a itecek. Bu engel, önceki haftanın en düşük seviyesi ve yukarıda belirtilen kanalın alt sınırı tarafından yaratılmıştır. Bir kere kırıldığında, 25 Kasım’ın düşük seviyesi 42,35 $ int gösterilecek.

LTC / USD, günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here