• LTC / USD bu Pazartesi 63.75’ten 61.80 $ ‘a düştü.
  • Elliott Osilatör, üç düz kırmızı seanstan sonra yeşil bir seans geçirdi.

LTC / USD güne yükselişe geçti ve fiyatı 62 $ civarındaydı. Kripto pazarının geri kalanında olduğu gibi, LTC / USD Pazartesi günü düşüş yaşadı, burada 63.75 $ ‘dan 61.80 $’ a düştü. Pazartesi saatlik saatlik dağılım bize, gün içi fiyatın 62.50 $ ‘a yükseldiği 61.10 $’ da destek bulduğunu gösteriyor. Orada gün içi direnişle karşı karşıya kaldıktan sonra , fiyat kendini 62 dolar civarında belirledi.

LTC / USD günlük grafik

fxsoriginal

Bu pazartesi günü yapılan fiyat hareketi LTC / USD’nin yükseliş trend çizgisinin sağladığı desteğin altında kaldığını gördü. Fiyat 20 günlük ve 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA 20 ve SMA 50) eğrilerinin üzerinde seyretmektedir. Hareketli Ortalama Yakınsama / Diverjans (MACD) artmış yükseliş piyasası momentumunu gösterirken, Elliott Osilatörünün arka arkaya üç kırmızı seanstan sonra yeşil bir seansı oldu. Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi yaklaşık 55,55 civarında.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here