• 100 günlük SMA, düşüş eğrisini göstermek için 50 günlük SMA’nın üzerine çıktı.
  • MACD, yükseliş ivmesinin azaldığını gösteriyor.

LINK , 7 Ekim ile 12 Ekim arasında bir yükseliş rallisi yaşadı ve burada 8,80 dolardan 11,45 dolara yükseldi. 50 günlük SMA’ya reddedildikten sonra, merkezi olmayan oracle platformu 10,55 dolara düştü. Bu süreçte LINK , 100 günlük SMA’nın altına düştü.

LINK / USD günlük grafik

LINKUSD günlük grafik

100 günlük SMA, düşüş eğrisini göstermek için 50 günlük SMA’nın üzerine çıktı . Düşüş görünümüne daha fazla güvenen, yükseliş momentumunun azaldığını gösteren MACD’dir. IOMAP’a göre fiyat, 10.35 $ ‘lık sağlıklı desteğin üstüne oturuyor, burada 6.750 adres 29 milyon LINK satın almıştı .

LINK IOMAP

orijinal

Fiyat bu seviyenin altına düşerse, LINK ayıları 10.35 $ ‘dan ılımlı bir destek duvarı ile uğraşmak zorunda kalacak. Fiyat tüm bu bölgelerin altına düşerse, 200 günlük SMA’ya (7.50 $) düşeceği için oldukça felaket olacaktır. Bu satış baskısına balinalar da katkıda bulundu.

LINK sahipleri dağıtımı

orijinal

1 milyon ila 10 milyon token tutan adres sayısı 8 Ekim’de 51’den 10 Ekim’de 59’a düştü. O zamandan beri balinalar uykuda kaldı.

The Flipside: Boğalar kontrolü geri alabilir mi?

Günlük grafikte LINK, yukarıda belirtilen düşüş eğrisinin kesişme noktası olan 11.15 $ ‘da ani dirençle karşı karşıya. LINK bunun üzerinde kırılırsa, orta düzeyde bir direnç engeliyle karşılaşmadan önce 12 dolara geçmesi gerekir. Bu engellerin üzerinde bir kırılma fiyatı 14 dolara kadar çıkarabilir. 

İzlenecek temel fiyat seviyeleri

LINK, 10.35 dolarlık destek seviyesinin altına düşerse, orta ve sağlam duvarların olmaması, fiyatı 200 günlük SMA’ya (7.50 $) indirmelidir.

LINK boğaları bir şekilde 11,15 dolarlık direnç çizgisinin üzerine çıkacak kadar ivme kazanmayı başarırsa, fiyat 14 dolara ulaşabilir. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here