Kripto-para piyasası oldukça değişken ve bu yıl birçok sorun yaşadı. Ocak ayında başlayan ayı piyasası, 10 ay boyunca devam etti. Bu nedenle, çok sayıda kripto meraklısı, derin cepli kurumsal yatırımcıları, ağır alım gücü ile fiyatları yükseltmek için bekliyor. Şimdi CNBC’den Brian Kelly, “kurumsal sürünün” piyasaya Q1 2019’da girebileceğini öngörüyor .

Fidelity Kurumsal Yatırım için Yolu Açabilir
BKCM’nin CNBC yorumcusu ve CEO’su, bu yıl kripto fiyatlarındaki derin düşüş karşısında sağlam bir kripto boğa oldu. Dijital para birimleri için açık sözlü savunuculuğu sulanmaya başlamış olmasına rağmen, kripto para biriminin servetini tersine çevirebileceğini savunuyor.

CNBC’deki Power Lunch segmentinde konuşan Fidelity Investment’ın, yeni şirket Fidelity Digital Asset Services (FDAS) aracılığıyla kurumsal yatırımları mümkün kılmak için kripto sektörüne girmesinin kripto topluluğu için hoş bir hareket olduğunu söyledi. Fidelity’nin “ fantastik haber ” kararını aradı . Boston merkezli varlık yöneticisi geçtiğimiz hafta hareket ettiğini açıkladı.

Kelly, meşru cryptocurrency saklama hizmetlerinin FDAS’ın planlarında gerçek anlaşma olduğunu öne sürdü. Aile ofisleri, bağışlar ve hedge fonlarının kripto endüstrisine milyonlarca dolar dökmesini sağlayacak.

Kurumsal Yatırımcılar İyi Geliyor

Kelly, kripto alanındaki bilinen varlıkların girişinin “kurumsal FOMO” yu ateşleyebileceğini belirtti ve bu, kripto pazarındaki bir sonraki boğa hareketinin ardında önemli bir katalizör olacak. En son harekete, Yale Üniversitesi bağışının toplam 400 milyon doları aşan Paradigma’ya yaptığı yatırımdan bahsediyordu . Raporlar, MIT, Stanford ve Harvard’ın da benzer bir yatırım isteyebileceğini ileri sürüyor .

Kelly ekledi:

“Size sadece kripto hedge fonumuz için yaptığımız görüşmelerden, sürünün bu pazara girmeye başladığını söyleyebilirim.”

Ayrıca, Vanguard gibi ana akım şirketlerinin 2019’un ilk çeyreğine kadar “ arka planda çalışan bir şeyler ” olabileceğini söyledi .

Söylemeye devam etti:

“Sadakat bunun içinde. Ayrıca, bir Robinhood uygulaması gibi girişimlerin bir kısmını hatırlayın, kripto fırlattılar ve dört gün içinde bir milyon kullanıcı yakaladılar. Yani eğer Schwab’deyseniz ya da E * Trade’de iseniz, buna bakarsınız ve ‘Hey, biliyor musunuz? Müşteriler nerede? Onlar orada. Bu ürünü sunmak zorundayız. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here