• Yeni yıldaki toparlanmaya rağmen bitcoin fiyatı hala kırmızı.
  • BTC / USD, bir kopma beklemede olan yükseliş bayrağı düzenine oturmaktadır.

Kripto para birimi piyasası çoğunlukla kırmızı renktedir. Bununla birlikte, yeşilde dans eden ilk 20 arasında,% 0.2’lik ince bir değere sahip olan Ethereum (ETH) ve% 0.62’ye kadar çıkan Bitcoin Cash (BCH) gibi seçilmiş dijital varlıklar var. Bitcoin fiyatı , düşük seviyeden gelen 3,645 Dolardan başlayan yeni yıl toparlanmasına rağmen hala kırmızı.

66 milyar dolarlık şifreleme, son 24 saatte yaklaşık 4,3 milyar dolarlık bir işlem hacmi kaydediyor. Hacim son 7 gündür, ancak 4 milyar doların üzerinde kaldı. Dahası, piyasa aynı dönemde, aynı dönemde 71 milyar dolardan (haftalık en yüksek) 65 milyar dolara (haftalık en düşük seviyeye) düşme eğilimini göstermiştir. CoinMarketCap’teki verilere göre piyasadaki varlıkların hakimiyeti mevcut% 51,6 seviyesinde durmak için zemin kaybediyor. Bu, altcoinlerin Bitcoin’e kıyasla değerlerinde önemli ölçüde arttığı anlamına gelir.

Bu arada, yukarıda belirtilen toparlanma, 15 dakikalık zaman aralığında hem 50 SMA hem de 100 SMA’yı geçti. 3,720 dolar civarında bir hırıltı vardı ama bu seviyenin üzerinde bir kırılma çekici bir mumla daha da yükseldi. Fiyat 3.800 $ ‘ı geçti, ancak 3.900 $’ a ulaşamadı. Ayılar bir boşluk bıraktılar ve düzeltme için bastırdılar.

Şu anda, Bitcoin 4.000 $ ‘ın üstündeki pozisyonunu alabilmesi için bir kopuş bekleyen bir yükseliş bayrağı düzenine oturmaktadır. BTC / USD 3,796 $ ile dans ederken aynı grafikteki göstergeler olumlu sinyaller veriyor. RSI aşırı alım bölgelerine yakın seviyelerini koruyor, diğer yandan MACD +29 civarında yüksek seviyeler gösteriyor. Tersine bir geri dönüş meydana gelirse, koparma yaklaşır, 3,780 $ ‘lık kısa vadeli bir destek, 3,720 $’ lık ikinci bir destek ve en düşük seviyedeki 3,645 $ ‘a yakın bir seviye daha güçlü bir destek vardır.

BTC / USD 15 ‘grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here