6 Ocak’ta dünyanın önde gelen ticaret platformu BW, NULS’ı kripto para birimi tekliflerine ekledi. Bu açıklamanın ardından BW o zamandan beri NULS / USDT için marj ticareti başlattı. Yatırımcılar artık 10 kata kadar kaldıraca erişebiliyor ve bu da yeni bir fırsat sunuyor. NULS topluluğunun üyelerini bu yeni eklenen özelliği deneyimlemek için platformu kullanmaya davet ediyoruz. BW’nin NULS desteği sayesinde, NULS halka açık bir blockchain ekosistemi oluşturmak için dünyadaki kaliteli ortaklarla çalışmaya devam edecektir.

Not: Bu makale yatırım tavsiyesi içermez, lütfen ilgili riskleri dikkatlice inceleyin ve analize dayalı olarak ilgili yatırım seçimleri yapın.

NULS Hakkında:

NULS özelleştirilebilir bir blockchain altyapısı, çok zincirli bir paralel, değer paylaşımlı blockchain ekolojisi oluşturmaya adanmış küresel bir açık kaynak kurumsal sınıf blockchain çözüm platformudur. NULS, mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, Zincir Fabrikası aracılığıyla blok zinciri geliştirme ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik içeren kapsamlı bir blockchain çözümü sunar.

NULS, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Sadie Küresel Kamu Zinciri Teknoloji Değerlendirme Endeksi listesi tarafından değerlendirildi ve akıllı sözleşmelerde, çapraz zincirde ve diğer alanlarda liderlik etmek için dünyanın dördüncü, ikinci yerli kamu zinciri olduğu kabul edildi. teknik hedeflerine ulaşmak.

BW Hakkında :

BW, geliştirilecek en eski madencilik havuzlarından biridir. Kripto para piyasasında tanınan üç madencilik havuzundan biridir. BW, yaklaşık 500.000 bitcoin, 3 milyon Litecoins ve yaklaşık 1.5 milyon Ethereum bastı ve toplam değeri 5 milyar dolardan fazla. Mevcut günlük çıktı değeri 1 milyon doları aşıyor. Havuzdan borsaya, beş yıllık sektör deneyiminden sonra, BW ve ZB.com, madencilik havuzuna dayanan dünyanın ilk dijital varlık türevleri ticaret platformunu kurmak için stratejik bir işbirliği başlattı.

BW borsası Avustralya’da kayıtlıdır ve merkezi Singapur’dadır. On milyonlarca alan adı ve denizaşırı şubesi ile bir değişim olarak, BW’nin temel rekabet avantajı, olgun bir denizaşırı pazara erişim, operasyonel yetenekler ve profesyonel düzeyde finansal türev teklifleridir. Japonya, Rusya, Endonezya, Vietnam, Afrika, Türkiye, Malezya, İspanya, Hindistan vb. Ülkeleri kapsayan 11 topluluğa sahiptir. Şu anda Avustralya, Singapur, Güney Kore, Japonya, Malezya, Tayland, Filipinler, Tayvan vb. Ülkelerde ve bölgeler. BW, kendi pazarlarında önemli pazar payı ve endüstri kaynakları kazanmış yerel operasyonlara sahip merkezler kurmuştur. Dünyanın 50 ülkesindeki kullanıcılara istikrarlı ve güvenli dijital varlık işlem hizmetleri sunmaktadır.

İstatistik:

1M kayıtlı kullanıcılar

Kore’de ilk 3 sırada

Endonezya’da ilk 1’de

CMC içinde ilk 10’de

Günlük 500 milyon işlem

50.000’den fazla günlük etkin kullanıcı

2,5 milyondan fazla aylık ziyaret

Tüm sosyal medya kanallarımıza katıldınız mı?

LinkedIn > Şimdi katıl
Twitter > Şimdi katıl
Reddit > Şimdi katıl
Telegram > Şimdi katıl
YouTubeŞimdi katıl

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here