Piyasa kırmızıya döndükçe kripto balina manzaraları artıyor.

Bitcoin 11.000 doların altına düştüğünde, önde gelen şifreleme para biriminin en büyük sahiplerinden bazıları harekete geçiyor. Son 24 saatte gerçekleşen en büyük transferlerden yalnızca biri BTC’yi bilinmeyen bir cüzdandan borsaya çeviren bir yatırımcıya yöneldi;

Son 24 saatte balinalar 45.893 BTC’yi 521.3 milyon $ ‘a taşıdılar. Son gündeki en yüksek profilli balina eylemine bir bakalım.

Bu arada, trader’lar ayrıca, Ripple’dan XRP’nin programatik bir satışı olduğunu gösteriyor. Var olan tüm XRP’lerin yarısından fazlasına sahip olan girişim, 18,703,000 XRP’yi bilinmeyen bir cüzdanına gönderdi.

Sadece altı dakika sonra, söz konusu XRP, bilinmeyen cüzdandan, kripto değişimi GateHub’daki bilinen bir cüzdana gönderildi.

Ripple, XRP’nin çoğunu emanet kapsamında tutuyor ve bazı varlıklarını kripto borsalarına ve kurumsal katılımcılara satmak için ayda bir milyar salıyor. En yeni XRP Piyasaları Raporunda Ripple , şirketin bu çeyrekte XRP satışlarını durdurmayı planladığını açıkladı .

Bu yılın ikinci çeyreğinde, Ripple 251.51 milyon $ değerinde XRP sattı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here