Özellikle birkaç ay süren kargaşa ve uçucu olayların ardından, bu hafta işlem hacmi düşerken Bitcoin’in hafifçe dengelendiğini gördük. SEC, bir başka Bitcoin ETF talebini istemedi. Küçük fiyat düşüşünden bağımsız olarak, Bitcoin olumlu trendini koruyor gibi görünüyor.

ABD-Çin ticaret savaşı devam ediyor ve düşen sermaye piyasaları karşısında , altın ve gümüş fiyatları artmaya devam ediyor. Bununla birlikte, geçmişte yaşanan büyük ekonomik krizlerin aksine, bu kez Bitcoin de aynı şekilde ortaya çıkıyor ve son yıllarda iç krizlere bakarsak, Bitcoin sert bir fiyat artışıyla cevap verdi. Önemli bir uluslararası krizde aynı şekilde davranabileceğini varsaymak sadece mantıklıdır.

Öte yandan, popüler P2P Borsası’nda işlem gören Bitcoin hacmi LocalBitcoin, yerel Peso’nun düşüşüne ve ülke borsalarının çöküşüne yanıt olarak yeni seviyelere ulaştı .

para-dans localbitcoins-ARS-hacim-9-min
Kaynak: coindance

Alts arenada, düşüşler biraz durdu ve Bitcoin’in hakimiyeti neredeyse % 70’e ulaştığında , Alts yukarı doğru bir düzeltmeye başladı. Ancak, taban tabanının henüz kurulması zor ve Bitcoin’in baskınlığı tırmanmaya devam edebilir. Alts piyasasının düzeltilmesi, piyasayı şişiren ICOS trendinin bir sonucu olarak geliyor.

Ancak, düzenleyiciler ICO formatındaki konumlarını netleştikten sonra, momentum kazanan IEO trendi bu ölçeklere ulaşamadı. Dolara karşı, bütün Altların alçakta olduklarını değil, Bitcoin’e karşı, birçoğunun kanamış olduğunu ve nasıl geri dönebileceklerini görmek ciddi bir hayal gücü aldığını hatırlamak önemlidir.

Bu arada, pazarın olgunlaşma sürecini sürdürdüğü ve vahşi sanal Batı’da artık meraklıların küçük bir yeri olmadığı, son yıllarda büyük oyuncular piyasaya hala ne olduğunu anlamaya çalışan düzenleyiciler ile birlikte girdiği unutulmamalıdır. kripto.

Özetle, piyasada nispeten sakin bir hafta gördük ve sessizliğin uzun sürmeyeceği görülüyor. Bitcoin fiyatı kritik bir alandadır ve geçmiş deneyimler, pazardaki istikrarın yalnızca bir sonraki fırtınadan önce sakin olduğunu göstermektedir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here