Geçtiğimiz 24 saat boyunca, kripto piyasası yaklaşık 3 milyar dolar azalışla 123 milyar dolardan 125 milyar dolara yükseldi.

Bitcoin (BTC) , 3,850 $ seviyesinde dengelendiği için 3,600 $ ‘lık düşük bölgeye potansiyel bir düşüşten kaçındı. Günlük düşüklüğü 3,800 dolara ulaştı, ancak küçük bir farkla geri tepti.

Bitcoin dışındaki diğer önemli kripto para birimleri, son iki gün boyunca ABD dolarına karşı oldukça büyük zararlar kaydetmiştir. Eteryum (ETH) , Stellar (XLM) ve Bitcoin Cash (BCH) , günde% 1.5 ila 8 aralığında kayıplar gösterdi.

29 Kasım’dan bu yana, yedi gün içinde, Bitcoin Cash fiyatı yüzde 29’dan fazla, 200 $ ‘dan 142 $’ a düştü. Varlık büyük bir tek günlük düşüş yaşamamış olsa da, geçen hafta boyunca hem Bitcoin hem de ABD doları karşısında değer kaybetmeye devam etti.

Bitcoin’e Ne Oluyor?
25 Kasım’da 3.456 $ ‘lık yeni bir yılın en düşük seviyesine ulaşmasının ardından , Bitcoin fiyatının , kısa vadeli bir geri dönüşün ya da düzeltici bir mitingin herhangi bir işaretini göstermeye çalıştığı görülüyor .

“The Crypto Dog” olarak bilinen bir kripto-parazitli teknik analist, 3.500 ile 4.500 $ arasında açık bir şekilde tanımlanmış bir aralığın dominant kripto-para birimi tarafından kurulduğunu ve bu aralığın korunmasını sağlayan varlığın olasılığının arttığını belirtmiştir.

Analist, şu anda, ayıların piyasanın kontrolünde kaldığını vurgulayarak şunları açıkladı :

“Kasım ayının ardından düşük 3.000 $ ‘lık satışların ardından, BTC 3,500 ile 4,500 $ arasında açık bir şekilde tanımlanmış bir aralığa imza attı. Güçlü bir hamleyi takiben bir konsolidasyon olayı, tersine çevrilmeye devam etme ile sonuçlanmaya daha yatkındır. Bu şu anda ayılar kontroldedir. ”

Küresel piyasadaki büyük kripto-para birimi varlıklarının aşırı satım koşullarına ve Kasım ayı boyunca piyasada görülen tükenmeye bağlı olarak, analist piyasanın piyasanın son aşamasından geçebileceğini ekledi.

“Bu düşüncem, Bitcoin’in bu ayı piyasasının son aşamalarında. Analistin, ciddi bir süre için 2000 $ ‘lık bir mutlak düşük ile 6,200 $’ lık (daha büyük olasılıkla 3000-5400 $) bir mutlak yüksek arasında değişeceğini umuyorum. Analist, birkaç aylık bir birikim sürecinin süreceğini belirtti. muhtemelen altını takip edin.

Şirketler Mücadele
Kripto para birimi sektöründeki birçok şirket küçülmeye ve piyasa koşullarına uyum sağlamaya başladı. Hatta ConsenSys , blockchain sektöründeki en büyük yazılım geliştirme şirketi, gerçek ürünleri ve sonuçları sunmaya odaklanmak uzun vadeli strateji ve vizyon yeniden hizalamak planlarını açıkladı.

“ConsenSys 2.0, çabalarımızı daha titiz bir şekilde değerlendirmemizi gerektiriyor. Daha yalın projeler daha çok kısıtlı kaynaklar bağlamında yapıldığından, daha yalın projeler yürütmeye çalışacağız. Kıtlık, duyuları keskinleştirir ve karar vermede farklılığı zorlar. Yemyeşil plentitude, birçok durumda belki de asil bir amaç, zor kazanılmış olmalıdır; Aksi takdirde kayıtsızlık ve donukluğa yol açar. ”

Artan sayıda şirket, istikrarlı kullanıcı tabanlarını toplayabilen gerçek ürünlerin geliştirilmesine odaklanmak için hype’ın ötesine geçerse, bir sonraki kripto dalgasını desteklemek için güçlü bir temel sağlayabilir.

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here