• Kripto majors birkaç zorlu seanstan sonra geri dönüyor.
  • ABD’de listelenen kripto madencisi Canaan beklentileri çökertti.
  • OMG coin, Coinbase’de listelendikten sonra aya ateş ediyor.
  • Bitcoin CoT rapor verileri karışık bir resim gösterir.

Kripto majors birkaç zorlu seanstan sonra geri dönüyor.

Tüm ana dallar geri döndükçe Bitcoin bir kez daha 9K seviyesini geçti. Fiyat şu ana kadar günlük grafikte en düşük seviyeye ulaştı ve 21 dönem basit hareketli ortalamanın altına geriledi. Teknik cephede iyi haberler var, Nispi Güç Endeksi göstergesi, fiyat yükseldikçe 50 orta çizgiden sıçradı. Bu düşük hareket sadece bir geri çekilme olabilir, ancak daha derin bir geri çekilmenin olabileceği yer, fiyat 8106.70’in altına düşerse.

Ripple’ın XRP’si Cuma günü yükselişte ve 0.20’lik sapın üzerine çıktı. Ana test  , 0.2071’de aşağıdaki 4 saatlik grafikte kırmızı  direnç bölgesinde olacaktır. Fiyat 0.19 seviyesinden sıçradı ve bu, Göreceli Güç Endeksi göstergesinde aşırı satımla çakıştı. 

Dezavantajda, fiyat yukarıda belirtilen 0.2071 direnç bölgesinden geri sıçrarsa, 0.1800 ayılar için hedef olabilir. en önemlisi, fiyat 55 üstel (EMA) ve 200 basit hareketli ortalamanın (SMA) altına düştü. Ayrıca 55 EMA’nın düşme sıkıntılarına eklemek için 200 SMA’yı geçtiği bir düşüş hareketli ortalama haçı oldu. 

 

ABD’de listelenen kripto madencisi Canaan beklentileri çökertti.

Canaan, Kasım 2019’da New York’ta halka açık olarak ticaret yapan ilk Çin Hangzhou merkezli süper bilgi işlem şirketi oldu ve 90 milyon dolar topladı.

Şirket, Covid-19 salgınının getirdiği zorluklara rağmen ilk çeyrekte güçlü gelir artışı kaydetti.

Canaan, yakın zamanda ortaklarının bir bulut madenciliği platformu oluşturmak ve işletmek için kullanabileceği bir SaaS ürünü ( hizmet olarak yazılım)  geliştirdiğini söyledi . Bulut madenciliği, kullanıcıların madencilik donanımını satın alıp sürdürmek ve elektriğe harcama yapmak zorunda kalmadan dijital para birimini madencilik yapmasına izin verir. Bu aynı zamanda şirketi rakiplerine karşı mükemmel bir konuma getirir.

  • Toplam net gelirler, 2019’un aynı döneminde 47.2 milyon RMB’den% 44.6 artışla68.3 milyon RMB’ye (9.6 milyon $) yükseldi.
  • Brüt kar, 2019’un aynı döneminde 0,5 milyon RMB’den% 417,0 artışla 2,4 milyon RMB’ye (0,3 milyon $) yükseldi.

 

OMG coin, Coinbase’de listelendikten sonra aya ateş ediyor .

Coinbase geçen hafta OmiseGo’nun daha deneyimli tüccarlar Coinbase Pro’ya hitap eden borsadaki profesyonel platformda ticaret yapacağını açıkladı. Coinbase Pro OMG transferleri yapabildi ve yakında ABD doları ve Bitcoin ile OMG alıp satmasına izin verilecek . Ayrıca euro (EUR) ve pound (GBP) işlemleri gibi diğer para birimlerine de izin vermeyi planlıyorlar, ancak bunun biraz zaman alacağını söyledi. 

OMG madeni para aya vurdu

Bitcoin CoT rapor verileri karışık bir resim gösteriyor

CME’nin en son Yatırımcı Taahhüdü raporu, vadeli işlemlerin dijital altının gelecekteki yolu hakkında belirsiz olduğunu gösteriyor . 

Varlık yöneticileri kısa pozisyonları 80’e 60 oranında artırsa da, genel olarak daha uzun sözleşmelere sahiptir (342’ye karşı 193 kısa).

Kaldıraçlı fonlar 535 oranında artarak 338 şort ekledi ve toplamda 6815 şort ve 5458 uzun vadeli sözleşme yapıldı.

Bitcoin CoT verileri

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here