• Bitcoin ve major altcoinler, kısa ömürlü bir toparlanmanın ardından düşüş eğilimi ile sınırlıdır.
  • Bilyalı yuvarlamayı ayarlamak için yeni bir katalizöre ihtiyacımız var.

Şifreli para piyasası, kısa ömürlü bir toparlanmanın ardından kırmızı bir bölgeye geri döndü. Bitcoin (BTC) 10.000 $ ‘ın altındaki bölgeye geri dönerken, tüm önemli altcoins% 1.5 ile% 5 arasında hemşirelik kayıplarıdır.

Tüm dijital varlıkların dolaşımdaki toplam kapitalizasyonu, bu kez Perşembe günü 278 milyar dolardan 269 milyar dolara düştü. Toplam işlem hacmi Çarşamba günü 59 milyar dolardan 49 milyar dolara geriledi. Bitcoin’in pazar payı% 64,6’ya düştü.

Bitcoin (BTC / USD), yazı başına 9.700 doların üstünde toparlanmadan önce, gün içi en düşük seviyeye 9657 $ düştü. İyileşmeye rağmen, yukarı yönlü momentum hala zayıf. BTC / USD kritik 10.000 $ ‘ın altında kaldığı sürece, ayılar piyasa üzerindeki kontrolünü elinde tutar. BTC / USD günlük bazda% 3,5 ve Cuma gününün başından bu yana% 1/5 oranını kaybetti.

Mevcut piyasa kapitalizasyonu 23 milyar dolar olan ikinci en büyük dijital varlık olan Ethereum , günlük bazda yaklaşık% 3, Cuma günkü Asya oturumunun başlamasından bu yana% 2 oranında kaybetti. ETH / USD, 219.50 $ ‘da kayıtlı olan gün içi yüksek kapalı, 214 $ üzerinde seyrediyor.

Ripple’ın XRP, düşük piyasa etkinliği nedeniyle 0.3100 $ ‘ın üzerinde kaldı. Ripple’ın şu anki piyasa değeri 13.3 milyar dolar olarak kaydedilirken, günlük ortalama işlem hacmi 1 milyar doların altına düştü. Madeni para günlük bazda% 2’nin üzerinde değer kaybetti ve Cuma gününün başından beri değişmedi.

Litecoin (LTC / USD) Cuma gününün Asya saatlerinde 90.30 $ ‘a kadar düştü ve yazı yazıldığında 91.00 $’ ın üzerine çıktı. Mevcut piyasa değeri 5.7 milyar dolar olan dördüncü en büyük madeni para, günlük bazda% 3.5 oranında değer kaybetti.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here