Yeni bir hafta, yeni bir kripto paralı satışıyla başlıyor. Bitcoin (BTC / USD), geçtiğimiz haftanın düşüşüne göre 5.200 seviyesinin altına düştü ve Ekim 2017’den bu yana en düşük seviyelerde baskı yaptı. Ardından kademeli slayt, serbest düşüşe geçti ve en yüksek cryptocurrency, 5.000 $ seviyesinin altında işlem görüyor.

Teknik analizinde, FXStreet Analisti Tomas Salles bir sonraki seviyelere işaret ediyor :

İlk aşağıya doğru hedef 4,929 $ ‘lık fiyat seviyesinde (fiyat sıkışıklığı desteği). Bu seviye Ekim 2017’nin sonunda konsolidasyon bölgesine denk geliyor. Bu durumun, bu durumda mevcut düşüş hareketinin konsolidasyon bölgesi olacağı görünmüyor. İkinci aşağı doğru hedef ise 4,450 dolar fiyat seviyesinde (fiyat sıkışıklığı desteği). Bu tıkanıklık bölgesi Ağustos 2017’de oluşmaya başlamış ve Eylül ayı sonuna kadar etkisini artırmıştır. Bu fiyat seviyesinin altında, BTC / USD 3,676,76 $ (fiyat tıkanıklığı desteği) seviyesine kadar yeni bir güçlü destek seviyesi bulamayacaktı .

Bitci teknik analiz 19 Kasım 2018

(ETH / USD), Temmuz 2017’den bu yana en düşük seviyeye ulaştı ,% 10’dan fazla düştü ve 150 dolara düştü. Ripple (XRP / USD) da dijital para birimi akranlarının yanı sıra düşük seviyelerde de sürükleniyor, ancak düşüklerden uzaktır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here