Kripto para piyasası için 24 saatlik karışık ticaret oldu.

Kripto-para piyasasının tüm değeri, bu süre zarfında Coin Market Cap’a göre yaklaşık% 0,5 oranında daha düşük bir oranda geriledi.

Bu düşüş, Facebook’un her türlü spekülasyona yol açan kripto para karşılığı reklam yasağında U dönüşü yapmasına rağmen gerçekleşti .

Sosyal medya devi, popüler Coinbase kripto alışverişini devralmayı amaçladığı için yasağı kaldırdığı teorileri var.

Independent’e göre, diğer teoriler Facebook’un kendi kripto parasını başlatmasını içeriyor.

Bu söylentilerin kesinlikle kendilerine bir miktar maddesi var. Sonuçta, Facebook kısa bir süre önce doğrudan şirketin CTO’su Mike Schroepfer’e rapor veren bir keşif bloğu girişimi başlattı.

Ancak zamanın bunun sektördeki etkisini ve kripto varlıklarının fiyatını anlatacağız.

Bu arada, bugün Perşembe sabahı oyun durumu:

Bitcoin (BTC) fiyat $ 105.300.000.000 ABD için pazar harf azaltarak, ABD aşağı 0.25% Bu zamandan beri madalyonun başına $ 6,152.50 dün olduğunu.

Ethereum (ETH) fiyat ABD’ye son 24 saat içinde 0.8% kapalı belirteci başına $ 437,12 olduğunu. Bu, Ethereum’u piyasa değerinin 43,9 milyar ABD dolarının altında olan bir piyasa değeriyle bırakıyor.

Ripple (XRP) fiyat $ 18,4 milyar ABD için pazar harf kaldırma, yukarı% 0.1 46,9 cente dönemi bitti.

Bitcoin Nakit (BKE) fiyat ABD $ 12.25 milyar alt sikkenin piyasa değerinin azaltılması, simge başına $ 711,79 ABD için son 24 saat içinde 0.8% düştü.

EOS (EOS) fiyat son 24 saat içinde büyük bir taşıyıcı olmuştur ve ABD kadar% 4,5 $ 8.10 olduğunu etmiştir. Bu, EOS piyasası kapitalizasyonunu neredeyse 7,3 milyar ABD dolarına kaldırdı. EOS, CTO’nun, hakemlerin yetkilerini sınırlamak için projenin mevcut anayasasını ortadan kaldırdığını öne sürdüğü sırada yükselişte.

O ile ilk beşte dışında biraz daha olumlu oldu Litecoin % 1,6 tırmanma (LTC) fiyat, Stellar % 0.3 yükselen (XLM) IOTA % 0.4 daha yüksek ve itme (MIOTA) Tether % 0.3 kadar (USDT). Cardano (ADA) fiyat onun eş daha yüksek uymamış ve son 24 saat içinde% 1.5 düştü.

Facebook’un kripto alanına potansiyel olarak girmesi heyecan verici bir gelişme olabilir, ancak bu yatırım fırsatçısı kadar heyecan verici olmayabilir .

Japon Milyarder’in Tahminleri Goosebumps Verecek

Gerçek bir yatırım ve girişimci dehası konuştuğunda, dinlemeye değer.

Aslına bakılırsa, şu anda tamamen “korkunç” yeni teknolojiye yatırım yapmak için yatırımcılara büyük karlar yaratabilecek 100B’lık bir “savaş sandığı” hazırlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here