Kriptopara dünyasındaki bazı önemli isimler , Hurun Araştırma Enstitüsü’nün yeni bir raporunda Çin’in en zengin vatandaşlarından bazıları olarak listelenmişti .

Yeni sürümü listesinin 20 saati Çin Enstitüsü’nün göre sıralanmış edilmiştir zengin işaretler. 1893 kişinin tamamı 2 milyar Çin yuanından (yaklaşık 209 milyon dolar) fazladır. Önde giden yol, Çin’in en zengin adamı sayılan 39 milyar dolar ile Alibaba’nın Jack Ma’ydı.

Yıllık sürüm önemliydi çünkü Huron’un söylediği gibi, “ilk kez, blockchain endüstrisindeki bireyler listeyi yaptı.”

Kripto Rakamlar Listede Yukarı Bakıyor
Bitmain kurucu ortağı Micree Zhan Ketuan, Çin’in en zengin 100 insanından biri ve tahmini 2,4 milyar dolarlık bir servetle listelenmiştir.

Listeyi indirmek Bitmain kurucu ortağı Wu Jihan’dır. 204 numarada, tahmini 2.3 milyar dolarlık bir servetle oturuyor. Wu’nun hemen altında 2.2 milyar dolar değerinde olduğu tahmin edilen Binance kurucusu Zhao Changpeng var. Sıralamada 230 numaradır.

Listedeki diğer önemli kripto para birimi rakamları arasında OKCoin kurucusu Star Xu, Huobi kurucusu Li Lin ve Ebang International Holdings kurucusu Zhang Nangeng yer alıyor. Kayda değer Bitcoin yatırımcısı Li Xiaolai de yaklaşık 1 milyar dolarlık tahmini zenginlik sayesinde listeyi oluşturdu.

Yeni Yüzlere Yol Açan Hızlı Büyüme
Enstitü, piyasa ölçeklenebilirliğinin ve güçlü bir yatırımcı ekosisteminin, birçok sektörde yeni işletmelerin oluşturulmasına nasıl yol açtığını belirtmektedir.

Özellikle, bloğun “resmi olarak en hızlı büyüyen endüstri” olduğunu yazıyor, çünkü alandaki “14 yeni yüz” listeyi oluşturuyor. Bitmain’in Wu Jihan’ı, 1985’ten sonra doğan en zengin, kendi kendine yeten insan olarak listelenirken, Ge Yuesheng (aynı zamanda Bitmain de) 1990’dan sonra doğan en zengin kişi olarak listeleniyor. Ge’nin servetinin değeri 490 milyon dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here