Binance, kurumsal yatırımcılardan gelen taleplerdeki keskin yükselişi karşılamak için yeni bir özellik başlatıyor.

Önde gelen kripto değişimi, kurumların tek bir profil altında birden fazla ticaret hesabı oluşturmasına ve gelişmiş yönetim kontrolü ve varlık denetimi araçlarına sahip olmalarına olanak tanımaktadır.

Binance CFO Wei Zhou, The Block’a yaptığı açıklamada , güncellemenin kurumsal müşterilerden gelen taleplerin bir akışını tatmin etmek için tasarlandığını ve onlara hesapları üzerinde daha yüksek bir kontrol seviyesi sağladığını söyledi.

“Uzayda kurumsal hesapların bir akışını görüyoruz ve önümüzdeki aylarda önemli ölçüde toplanmaya yönelik kurumsal talebi öngörüyoruz. Temel odak noktalarımızdan biri, bu müşterilere ve perakende kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına hizmet eden bir platform sağlamaktır. ”

Binance, yeni özelliğin en çok talep edilen eklentilerden biri olduğunu söyleyerek, değişimi “kurumsal müşteriler için kapsamlı ve eksiksiz yığın teklifine bir adım daha yaklaştırıyor” dedi.

Güncelleme, kapsamlı bakiye raporlaması, hesap yönetimi, varlık yönetimi, sipariş yönetimi, aktarım geçmişi ve giriş geçmişi özelliklerine sahip yeni bir kontrol paneli içerir.


Yeni alt hesap özelliği, kurumsal kullanıcılar ve VIP 3 katmanlı (veya daha yüksek) hesaplara sahip olan herkes için hazır durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here