Kriptopara piyasası Salı günü geç saate kadar satışa yeniden başladı.

Tüm büyük paralar günlük olarak kırmızıdır.

Kriptopara piyasası, kısa bir konsolidasyon sürecinden sonra satışların tekrar başlamasıyla Salı günü 15B daha uzundu. NEO ve IOTA, EOS ve Tron’un geride kaldığı en kötü performans gösteren oyunculardı. Temel olarak, hem olumlu hem de olumsuz olaylar vardı, ama yatırımcılar camı yarı boş olarak ele almaya karar verdiler.

Bitcoin Mart ayı sonundan beri ilk kez 6,500 $ ‘ın altında işlem gören başka bir düşüş günü geçirdi. Yazma sırasında, 1 numaralı dijital madeni para, son 24 saatte yaklaşık% 5 düşüşle 6,592 $ seviyesindedir. İşlem hacmi% 4.5,7’lik bir hisseyi temsil eden BTC / JPY ile 4,5 milyar dolar seviyesinde gerçekleşti.

Ethereum fiyatı 500 $ ‘ın altındaki bölgeyi araştırdı ve son 24 saatte% 5,8 kaybetti. Şu anda ETH / USD, Salı gününün düşük seviyesi olan 483 $ seviyesinden geri kazanılarak 497 $ ‘lık işlem görüyor. ETH / BTC’nin toplam günlük işlem hacminin% 33,6’sını temsil etmesiyle, yaklaşık olarak 1.9 milyar dolar değerindeki Ether, yaklaşık 24 saat içinde el değiştirdi.

Ripple , bu saatten bu yana% 5,7 oranında düşüş kaydederek, yazdığı sırada $ 0.5576 seviyesinde işlem görüyor. XRP / BTC ve XRP / USDT, toplam işlem hacminin% 50’sini temsil eden en aktif kombinasyonlardan biridir.

Ethereum Classic , Salı günü erken saatlerde bir yıldız sanatçısıydı ve Coinbase’in bunu ticarete konu enstrümanlar listesine eklemeyi kararlaştırdığı haberleri destekledi. Madeni para% 25 kadar arttı ama toprağa yetişemedi. ETC günlük bazda% 8 azaldı, yazı sırasında 14,5 dolardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here