En yüksek direnç 250 $ ‘da, Ethereum’u uzun vadede azalan eğilim çizgisinin altına yerleştirmeye devam ediyor.
VersaBank, başarılı bir beta testi sonrasında kripto depozitosunun kapılarını açar.
Eterum , bu hafta işlem gören yükseklerden düzelttikten sonra düşen bir kama modelinde işlem görüyor. Ethereum, pazar, pazartesi ve salı günlerinde fiyatın egemen olduğu yükseliş hareketini yavaşlattı. Fiyat, 224 $ seviyesini yukarı doğru test etti, ancak düşüş eğilimi 212 $ civarında destek aralığına döndü.

Saatlik zaman çizelgesindeki 50 SMA, yukarı doğru hareketi anında sınırlandıracak ancak düşen kama modelinden bir kopma bekleniyor. Bu kopmanın 220 $ ‘ın üzerinde bir seviyeye çekilmesi ve anahtar direncini 230 $’ dan geçmesi bekleniyor. 250 $ ‘lık en yüksek direnç, Ethereum’u uzun vadede azalan bir eğilim çizgisinin altına yerleştirmeye devam ediyor. Bu da şu an için 300 $’ ın çıkabileceği anlamına geliyor.

Şu anda, fiyat 212 $ ile flört ediyor ve uygulanan teknik göstergelerden gelen grafik üzerindeki sinyaller yeşil renkte. MACD, ortalama süre boyunca tutmak için RSI yukarı doğru bir süre sonra yukarı doğru baktığı zaman toparlandı. Bunlar, alıcıların piyasadaki girişlerini artırmaları için olumlu sinyallerdir. Daha güçlü bir destek, sırasıyla 200 $ ve 190 $ kullanılabilir.

Kripto pazarının başka bir yerinde , Kanadalı VersaBank, dün, Perşembe günü, kripto güvenlik kasası için beta test aşamasının tamamlandığını açıkladı. Banka, platformları ve diğer yatırım fonu şirketlerini değiştirmek için güvenli saklama hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. CoinDesk, bankadan bir yöneticinin, VersaVault ile ilgili 200’den fazla soruşturmaya sahip olduklarını söyledi. Ayrıca, VersaBank CEO’su David Taylor şunları söyledi:

“Pek çok kişi dijital bir güvenlik kasası için fikir ve plan düşünürken, bunu tasarladık ve geliştirdik ve şimdi müşterilerimize en gelişmiş güvenlik ve kimlik doğrulama teknolojisine sahip olan türünün ilk hizmetini ticarileştiriyoruz. Müşteriler mutlak gizliliğin tadını çıkarır. ”

ETH / USD 60 dakikalık grafik

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here