• Tron’un kurucusu şifreli para kazanma başarısının üç faktörünü adlandırıyor.
  • TRX / USD, çatalı önünde 0.024 dolar civarında dans ediyor.

Çin medya kuruluşu Mars Finance ile yapılan röportajda konuşan TRON Vakfı’nın başkanı ve TRON  yaratıcısı Justin SUN, Bitcoin’in toparlanması için en az üç bileşen seçti.

Ayı piyasasının, 3,000 Dolar’lık kursu en yakın 3-5 yıl için mutlak minimum olduğu için şimdiden yürüdüğüne inanıyor. Bununla birlikte, Sun, ilk dijital madeni para için yıldız büyümesini tahmin etmek için acele etmiyor . Büyümenin üç ana etkene bağlı kalacağını açıkladı: 2019 yılında 3000 $ – 5000 $ aralığında kalacak.

Temel olarak, bu faktörler TRON (TRX) dahil olmak üzere herhangi bir şifreleme para birimi için geçerlidir. Bu bağlamda, Justin Sun, 100 milyon BitTorrent hizmeti kullanıcısı oyuna katıldığında blockchain endüstrisinin hızlanacağını ekledi. TRON için ayrı bir avantaj getirecekler.

Bu arada, TRON’un ağı bir hardfork için hazırlanıyor. 28 Şubat’ta planlanmış ve kurumsal müşteriler için yeni işlevlere odaklanılmıştır.

Şu anda, TRX / USD çoğunlukla günlük bazda değişmeyen 0.024 $ ‘lık bir dolara yaklaşıyor, 0.0257 $’ dan (DMA50) daha yüksek bir sürdürülebilir hareket ve son zamanlarda 0.0279 $ ‘dan yüksek bir artış için 0.3000 $’ lık uzun bir iyileşme vakfı oluşturmak için gerekli olacak .

Aşağı yönde, TRX / USD 0,0218 $ (DMA200) ve 0,0200 $ tarafından desteklenmektedir. Bu bölge satışları durduracak ve başka bir ayağı daha yüksek tetikleyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here