Düğümün ayarlanması ve yükseltilmesi için kısa bir süre geçirdikten sonra, Huobipool tarafından çalıştırılan NULS ana ağ düğümü işlevi sürdürüldü. NULS kilitli madencilik hizmeti yeniden açıldı. NULS ana ağındaki ilk profesyonel madencilik havuzu düğümü olan Huobipool, düğüm kararlılığını korumak ve NULS ana ağının güvenliğini sağlamak için donanım ve teknik hizmetler sunmaya devam edecektir.

NULS Hakkında

NULS özelleştirilebilir bir blockchain altyapısı, çok zincirli bir paralel, değer paylaşımlı blockchain ekolojisi oluşturmaya adanmış küresel bir açık kaynak kurumsal sınıf blockchain çözüm platformudur. NULS, mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, Zincir Fabrikası aracılığıyla blok zinciri geliştirme ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik içeren kapsamlı bir blockchain çözümü sunar.
NULS, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Sadie Küresel Kamu Zinciri Teknoloji Değerlendirme Endeksi listesi tarafından değerlendirildi ve akıllı sözleşmelerde, çapraz zincirde ve diğer alanlarda liderlik etmek için dünyanın dördüncü, ikinci yerli kamu zinciri olduğu kabul edildi. teknik hedeflerine ulaşmak.

Tüm sosyal medya kanallarımıza katıldınız mı?

LinkedIn > 
Twitter > 
Reddit > 
Telegram > 
YouTube > 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here