Çin Kripto Borsası Huobi , IEO platformunda Huobi Prime’da altıncı teklifinin sunulmasıyla ilk fiziksel hamlesini gerçekleştirecek. Huobi yatırımcıları, 11 Eylül’de alım satımı sırasında Whole Network’ün belirteçlerinden NODE, blok zinciri telefonu Acute Angle’ı satın alma fırsatına sahip olacaklar. Ancak, bu satışın bir parçası olarak, trader’lar Huobi Jetonlarını kullanma fırsatına da sahip olacaklar. (HT) kendi Acute Angle telefonunu almak için.

Huobi Akut Açısı
Huobi Acute Angle telefon

Telefon Android işletim sistemine dayanmaktadır ve çeşitli blockchain ve cryptocurrency özellikleri sunmaktadır. Bunlar arasında uygulamalar ve dApp’ler için yerleşik bir mağaza ve kullanıcıların telefonlarını kullanarak cryptocurrency topluluğunun diğer üyeleriyle etkileşimde bulunmak için NODE belirteçleri kazanabileceği bir ödül özelliği bulunmaktadır. Beklediğiniz gibi, telefonun dahili bir cüzdanı var; ayrıca ayrı bir takılabilir soğuk cüzdanı da var.

Acute Angle ahizesi zaten Çin pazarları için mevcut ve şirket 2019’un geri kalanında daha fazla Asya pazarına girmeyi planlıyor. Gelecek yıl için diğer bölgelere daha fazla genişleme yapılması planlanıyor. Telefon, 500 doların üzerinde bir fiyata satılıyor ve Sirin Labs Finney veya HTC Exodus gibi blockchain özelliklerine sahip rakip telefonlardan daha düşük bir fiyatta.

NODE token satışı ve Acute Angle lansmanı iki şirket arasındaki ilk işbirliği değil. Huobi, Huobi Capital olarak adlandırılan risk sermayesi şubesi aracılığıyla Acute Angle telefonunun gelişimine erken aşamadaki bazı sermayelerin bir kısmını sağladı. Şirket, telekomünikasyon endüstrisi 5G dönemine girerken, merkezi olmayan bir ağa bağlı blok zinciri telefonların daha fazla talep göreceğine inanıyor.

Huobi Acute Angle telefon

Acute Angle telefonunun mevcut sürümü 4G’de çalışsa da, Whole Network gelecekte 5G özellikli modeller de dahil olmak üzere gelecekte bir dizi chainchain özellikli telefon başlatmayı planlıyor.

Blockchain Projesi

Blockchain telefonlarının bir anı var gibi görünüyor. Sadece birkaç gün önce, China Telecom’un bir bloklu telefon geliştirdiği haberleri çıktı . Sirin Labs , Finney adlı amiral gemisi blok zinciri telefonunu Singapur’daki tüketicilere sundu.

HTC, Exodus telefonunun ikinci sürümünü üçüncü çeyreğin sonundan önce piyasaya sürmeye ayarlandı . Belki Huobi, bu sırada Acute Angle telefonunun açılışında demir sıcakken çarpıcıdır.

Ama blockchain telefonları bir problem arayışı içinde bir çözüm mü? Ne de olsa, internette mevcut olan Jaxx veya Edge gibi mevcut akıllı telefonlarla entegrasyon sağlayan birçok iyi cüzdan var. Güvenlik bilinci olan veya önemli değerleri olan kişiler, her durumda soğuk depo cüzdanlarını tercih etme eğilimindedir. NODE kullanıcı ödül modeli birkaç belirteç kazanmanın çekici bir yolu olabilir. Ancak, ödül temelli dApp’lerin önemli bir kazanç sağlaması pek mümkün değildir.

Huobi Geleceği mi İnşa Ediyor ?

Belki de blockchain telefonlar için tek oyun değiştirici dApp mağazası olabilir. Sonuçta, akıllı telefonların ortaya çıkışı, Apple’ın App Store ve Google Play Store gibi uygulama pazarlarını milyarlarca insanın eline bıraktı.

Samsung daha iyi bir şifreleme para birimi özellikli akıllı telefon piyasaya sürüyor
İlgili: Samsung daha iyi bir şifreleme para birimi etkin bir akıllı telefon yayınlıyor

Samsung kesinlikle blockchain entegrasyonu için bir durum olduğuna inanıyor . Teknoloji devi, amiral gemisi Galaxy S10 akıllı telefon da dahil olmak üzere ürün yelpazesinin bir bölümüne bir dApp mağazası ve cüzdanı ekledi .

Şu anda, blockchain dApps , topluluktaki birçok kişinin kripto kullanıcısı olmayan kullanıcılar için her zaman erişilebilir olmadıklarından umdukları ana akım kabul seviyesini kazanmamıştır . Bu grup için, bir akıllı telefon arayüzünde bir kripto cüzdanı ile entegre bir dApp mağazasına sahip olmak, girişe yeteri kadar düşük bir engel olabilir. Belki de altyapı, dApp’ları ana akıma sokmak için gereken eksik bağlantıdır.

Akut Açılı telefon özellikleri yeterince iyi entegre edilmişse ve Whole Network viral potansiyeli olan birkaç dApp’ı imzalayabilirse, blockchain telefonların ana akıma girmeye başlaması mümkündür. Kim bilir? Belki de birkaç yıl içinde blockchain telefonları ihtiyaç duymadığımız bir cihaz olarak akıllı telefonlara benzer bir pozisyon alacak.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here