Singapur merkezli Huobi , ademi merkeziyetçi finansmandaki (DeFi) varlığını genişletiyor.

Kripto değişimi , 19 Ağustos tarihli bir açıklamaya göre , özerk iki kredi verme aracı, MakerDao ve benzer şekilde açık kaynaklı Bileşik protokolü için destek verdiğini açıkladı .

Her ikisi de ethereum tabanlı protokoller, borçluların bir varlık havuzuna karşı likit krediler almalarına izin vererek “piyasa yapıcılar” olarak hizmet vermektedir.

“Merkezi olmayan, şeffaf uygulamalar finansmanın geleceğidir ve daha zengin ve daha bağlı bir dünyaya yol açacaktır. Ancak, şimdiye kadar DApp’ların erişim ve kullanımı zor olmuştur. Huobi Wallet, merkezi olmayan finansmanı daha erişilebilir kılıyor – bu da toplumu değiştirme potansiyeli taşıyor ”dedi.

Huobi, protokolün CPD Portalı’nı ve Compound’un borç verme hizmetini entegre ederek, Yapımcının özerk, teminatlı kredi hizmetine erişim sağlayacaktır.

Huobi Global CEO’su Livio Weng, “Blockchain teknolojisinin sadece kripto para birimi için değil aynı zamanda kamuya daha iyi genel finansal hizmetler ve ürünler sağlama konusunda büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Bu hamle, MakerDao’nun kararlı kobini DAI’nin ve MKR yönetim kodunun cüzdan desteği almasını sağlayacak. Bu, Bileşik cTokens için de geçerlidir.

Temmuz ayında, borsa, şirketlerin kendi bloklarını, tokenize varlıklarını ve DeFi hizmetlerini başlatmalarını sağlayan Huobi Finans Zincirini ortaya çıkardı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here